08 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10641339

Schafer Çelik Tencerelerin Paslanma Özelliği!

Elazığ'dan Schafer marka çeyiz seti aldım çelik tencerelerinde ve çelik çaydanlığında paslanma 1 yıl geçmeden paslanma oldu ve bu ilk kullanımdan itibaren ufak ufak başlamıştı. Ben geçer dedim ama geçmedi şu anda Amasya' da ikamet ediyorum ancak Amasya'daki Schafer'a götürdüm kimse ilgilenmedi.

Nida Nida 1.562 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Schafer Temsilcisi09 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. SCHAFER olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla.

  • Nida08 Temmuz 2018

    Schafer Compact Natur çelik çeyiz tencere setim de tencere ve çaydanlığında paslanmalar meydana geldi. Maalesef almış olduğum bu arızalı ürünlerin değiştirilmesini istiyorum. Defalarca Amasya' daki bayinize gittiğim halde kendilerinin alıp gönderemeyeceklerini idea ettiler. Mağduriyetimin tez zamanda giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakları'na başvuracağım.

Ziyaretçi Yorumları