13 Şubat 2014

Schafer Ürün ün Kulpları Yandı.

1 yıl önce kahvaltı takımı hediyeli çeyiz seti aldım(22 parça çelik çeyiz seti, yemek takımı, çatal kaşık takımı). Düğünüm eylülde oldu yani yaklaşık sadece 5 aydır kullanıyorum. Tencere setindeki sahanım en kısık ateşte bile kulpları yandı,kısa bir süre ısınma işleminde bile tutulamayacak hale geliyor.

Çatal kaşık takımı sadece misafirlerde kullanıldığı için 4-5 kere kullandım. Spatulasını yıkadıktan sonra kenarında leke oluştu su lekesi olsa çıkması lazımdı daha sonraki yıkamalarım da başka lekelerde oluştu ayrıca bıçaklarında spatulasın da bir sürü çizikler oluştu. Kahvaltı takımında büyük kare tabağında bulaşık makinesinden çıkınca kenarında kırık olduğunu gördüm. Bir daha asla Schafer!

Cansu 702 Okunma

Cevaplar

  • Schafer Temsilcisi12 Mart 2014

    Sayın CANSU BURSALI SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden mağduriyetin giderimi adına sorunlu ürün hakkında gereken bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize İyi günler Ürünler ve diğer konularla ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz; SCHAFER Müşteri Hizmetleri 444 20 63 - [email protected]

  • Cansu 20 Şubat 2014

    Hala şikayetimle ilgilenen olmadı!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön