25 Ekim 2016

Schafer İade Etmek İstediğimiz Ürünü Kutusu Hasarsız ve Kullanılmamış Olmasına Rağmen İade Almıyor.

Eşim ve ablası aile büyükle bayram hediyesi olarak tava almak istemişlerdi ama birbirlerinden habersiz 4'er adet Schafer Nall of İstanbul şubesinden alım yapmışlar. Eşimin alış tarihi 10.09.2016 araya bayram girdi tatilden döndük 25.09.2016 da 4 adeti götürdük elimizde 8 adet oldu ihtiyaç 4 adetti dedik durumu izah ettik iade alamayız yerine ürün alın dediler ben yeni evliyim her şeyim var yine de uygun bir şey bulsam alacaktım ama bulamıyorum dedim iade almalarını rica ettik. Genel müdür dilekçe yazın biz gönderelim dediler. 25.09.2016 dan beri haber yok bugün aradım ayıplı ürün olmadıkça alamayız dediler. V*** bey sizi uyarmış ablan da aldı diye diyor biz bu uyarıyı duysak niye alalım ve sonrasında iadesi için neden şimdi uğraşalım. Durumu izah ettim bana uygun bir ürün bulsam alacağım ama yok niye boşuna kullanamayacağım bir şeyi alım yapayım dedim. Yapacağımız bir şey yok dediler.

Hülya 1.507 Okunma

Cevaplar

 • Hülya03 Kasım 2016

  Az önce firma yetkilisi yine görüştüm mall off mağazanız iadeyi almadı dedim evet dedi derken Ürünlerle ilgili sorun Mall Of Mağazamız tarafından çözülecektir. Para iadesi değil değişim kastetmişler. Değişim istemiyorum iade istiyorum tüketici haklarında hiç sebepsiz 7 gün içinde cayma iade etme hakkım zaten var ki ben şehir dışındaydım 10 günlük bayram tatili girdi araya bütün sıkıntıyı kendilerine tekrar anlattım ama bu kadar anlamamakta inat eden bir firma ile muhatap olmaktan çok üzgünüm.

 • Hülya01 Kasım 2016

  Schaferin Bu yaklaşımları ile Yaklaşık 100 liralık para için omur boyu benim ve tüm cevreme onermeyecegim marka yaratılıyor.

 • Hülya31 Ekim 2016

  29.10.2016 Schafer Mall Of Mağazaya gittik Volkan bey genel müdürlükten bir bilgi gelmedi kesinlikle para iadesi yapamam sadece değişim yapabilirsiniz dedi. Sizden gelen yanıtı gösterdim bu benim için bir şey ifade etmiyor genel müdürlükten talimat gelmesi lazım başka türlü işlem yapamam dedi. Yine sorunumuzu çözemedik.

 • Schafer Temsilcisi26 Ekim 2016

  Merhaba Hülya Hanım, SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Ürünlerle ilgili sorun Mall Of Mağazamız tarafından çözülecektir. Bilgilerinize, İyi günler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön