22 Şubat 2016

Schafer Çift Taraflı Tava Sızdırıyor!

Schafer çift taraflı tavayı N11 aracılığıyla A*** firmasından aldım. İlk kullanımda sızdırdı mutfak battı rezil oldum. Böyle kalitesiz mal olamaz. Müşteri hizmetlerini aradım "hee sızdırır diyor". Sızdırırsa ne satıyorsunuz ne mantığı var çift taraflı tava almanın. İade diyorum herkes topu birine arıyor. Satış sonrası hizmetleri sıfır. Bu markanın ne ürününü alırsanız alın satış sonrası hizmet kalitesi ortada. Bu Schafer'dan bir toplu iğne alınmaz artık.

Burak 686 Okunma

Cevaplar

  • Burak 06 Mart 2016

    Hayır problemin çözüldüğü flan yok kusura bakmayın ben ürünü iade etmek istedim siz değiştirip geri yollamıssız. Üstelik ben size siyah renk yolladım siz bana kırmızı rengini yollamıssınız! (bu arada biz ürünümüze sızdırmaz değil demedik dediniz sonra yolladığım ürünü kontrol ettik problem yok dediniz bana yeni tava yolladınız bu gelen tava gerçekten sızdırmıyor. Böyle celişkili hizmet yapıyorsunuz demek yolladığım ürün hatalıymıs kabul etmediniz. Sonuç olarak satış sonu hizmetiniz çok kötü. Ben genede bu ürünü tavsiye etmiyorum kimseye!

  • Schafer Temsilcisi05 Mart 2016

    Merhaba Burak Bey, SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden ürünlerle ilgili sorun internet adresimiz tarafından çözülmüştür. Herhangi bir durumda Müşteri Hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri, 444 20 63 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön