24 Ekim 2016

Schafer Büyük Boy Çaydanlık Garantiden Küçük Boy Olarak Gönderildi. Tehdit Ve Azar İşittim!

Yaklaşık 2 ay önce Schafer marka çaydanlık takımı aldım. Nikel kaplamasında çok kısa sürede hiçbir şekilde çıkmayan karartılar bulutlanmalar oluştu. Bu sebepten garantiye gönderdim. Arıza değişim onayı ile tarafıma ciddi oranda daha ufak bir çaydanlık takımı gönderildi. Demlik kapağı eksikti.

Arayıp kesinlikle kabul etmiyorum bunu dediğimde yetkili a. Hanım. Bana ''size iyilik yaramıyor her halde elimizde kalmamış olamaz mı? Zaten doğru düzgün temizlenmemiş bile çaydanlığı gönderin size gelen çaydanlığı sizin çaydanlığı kullanıcı hatası olarak geri göndereceğim'' dedi. Kulaklarıma inanamıyorum koskoca markanın yetkilisinin kurduğu cümlelere inanmak mümkün değil.

Semih 1.560 Okunma

Cevaplar

  • Semih 25 Ekim 2016

    Bu lafları saydıktan sonra. 10 tane çaydanlık takımı versen ne olur. Biz haysiyetsiz adammıyız sadece işin sonucuna bakalım. Siz öyle olduğunuz için her şeyi sonuçtan ibaret sanıyorsunuz.

  • Schafer Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Semih Bey, SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınıza yapılan görüşmeye istinaden ürünün tüketici hatası olmasına rağmen tüketici memnuniyeti adına tarafınıza büyük boy çaydanlık tk gönderilmiştir. Bilgilerinize, İyi günler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön