19 Şubat 2013

Sbarro'da Yediğim Mantardan Zehirlendim 3 Gün Hastanede Yattım!

1 hafta önce yemeğimi yemek için Samsun Bulvar Avm'deki Sbarro şubesine markasına da güvenerek yemeğe gittim. Çokta sevdiğim mantarı o gün menüde gördüğüm için bir kaç parça menümle birlikte aldım. O gün yediğim son yemek oldu yarım saat içinde kıvranmaya başladım mantar zehirlemez sandığım için önemsemedim ama sonuç, gözümü acilde açtım ve mantar zehirlenmesi apart topar midem yıkandı 4 gün hastanede kaldım.


Gerçirdiğim en zor günlerdi ve firma yetkililerine durumu bildirmemize rağmen yetkililer suçu kendi yemeklerine değil benim bünyeme attılar benim bünyem zayıfmış ondan olmuş kusurumuza bakmayın dediler. Ben yıllardır köy mantarı da dahil yiyorum hiç böyle olmadım.

Meltem 205 Okunma

Cevaplar

  • Meltem25 Şubat 2013

    Şirketten bir yetkili benimle görüştü fakat ne benim şikayetime bir çözüm buldu ne maduriyetimi gidirip beni memnun edecek bir hamlede bulunmadı. alınan numunelerde bir sorun yokmuş ya benim yediğimde sorun varsa ben nereden bilebilirim bayat ürün karıştırmadıklarını sonuçta çevremde bir çok insan bayat ürünleri ısıtıp ısıtıp sunduklarını söylüyor ve bir çoğununda midesi bozulmuş orada yediği yemekten yediklere yere gidip söyleselerde çözüm yok buralardan şikayet iletilmedikçe malesef büyük firmaların bayilerinin nasıl hizmet verdiğinden bi haberi yok yazık çok yazık benim için sbarro bitmiştir yemicem sevdiğim insanlara da yedirtmicem .

  • Sbarro Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1638016 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Sbarro Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön