08 Mayıs 2013

Sbarro Personellerin Davranışı!

Kayseri Forum Sbarro'dan haftada 2-3 kez yiyordum. personelleriniz deneyimsiz,tecrübeli olup işini iyi yapanlar da ayrılıyor.Hal böyle olunca ketçap isteyince Acı sos vermeler,sodexo fişinin hangisinin iş yerine ait olduğunu bulmak için öbür personeli çağırmalar,üzerinde yazmasına rağmen okumamalar. içecek ne olacaktı diye kırk defa sormalar,sonra da yine yanlış vermeler.

Belli bir yere kadar insan sabredip göz yumuyor fakat sürekli yaşayınca ve işe yeni giren personellerle sil baştan aynı şeyleri tekrar yaşayınca insan sinirleniyor.Son olarak hafta içi olmasına rağmen orta boy pizza için 32 dk bekledim.Sbarro'dan artık yemem.Sodexo fişini eke ekliyorum çünkü personel diğer fişi vermeyi unuttu!

Ahmet 148 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 10 Mayıs 2013

    4445464 numaralı telefondan 2 defa aran mışım, mesai saatleri içerisinde yanımda telefon bulunduramadığım için cevaplayamadım. fakat Sbarro Şubesi Yetkillilerinden Özcan Bey çalıştığım yere bizzat kendisi gelerek o günki yaşanan aksaklıklar hakkında özürlerini iletmiştir. Kendisine teşekkür ederim bu yakından ilgisi için. Sbarro'ya da göstermiş olduğu hassasiyet için teşekkür ederim.

  • Sbarro Temsilcisi10 Mayıs 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Sbarro Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön