Sbarro 1 Al 3 Öde!

Tc Onur F. |

17.07.2014 tarihinde Sbarro Fethiye Erasta'da 2 adet mega menü aldık. 29.50 TL'lik tutarı Sodexo kartımla ödemek istedim personel 2 kere deneme yaptı ve daha sonra başka bir ödeme şekli istedi kredi kartımla ödeme yaptım.

2 gün sonra bu 2 seferde de Sodexo kartımdan çekim yapıldığını farkettim (59 TL fazla çekim yapılmış) ve Sbarro müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttim. Hemen ilgileniyoruz demelerine rağmen 1 hafta da dönüş olmayınca yine aradım yine kayıt açtılar ama yine dönüş yapan olmadı.

Bugün yine aradım yine 20 dakikalık bir görüşmeden sonra (toplamda 1 saat oldu) yine kayıt açtılar ve gün içinde size mutlaka döneceğiz dediler ama şuanda saat 02:22 kimse aramadı. Ciddiyetsiz firma!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Fiyat - Ödeme Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Onur F.
  07 Aralık
  17:06

  Sonunda haklı olduğumu anlayıp para iadesi yaptılar ama onu bile tam beceremediler benden çekilen fazla tutar 59 TL iken gerş ödemeyi 54 TL olarak yapmışlar. Görüşüm değişmedi sorumsuz , lakayt ve güvenilmez firma....

 • Tc Onur F.
  15 Ekim
  21:36

  15 ekım hala arıyan soran yok .... Yarın tuketıcı mahkemesıne gıtmek farz oldu

 • 11 Eylül
  17:28

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Sbarro Müşteri Hizmetleri

 • Tc Onur F.
  12 Ağustos
  10:06

  12.08.2014 nerdeyse 1 ay oldu hala donus yapan yok....

 • Tc Onur F.
  09 Ağustos
  01:50

  Arama zahmetinde bile bulunmadılar...

 • Tc Onur F.
  09 Ağustos
  01:41

  Nerdeyse bir ay olacak en az 4 kez musteri hizmetlerini aradım burdan şikayet yazdım ama hala dönüş yapan yok. Müşteri hizmetlerini her aramamda size gün içinde döncez diyorlar ama ne arayan var ne soran bu kadar ilgisiz bir firma daha görmedim. Pizza pizza ile sorun yasadım burdan şikayet yazdım 2 günde hemen merkezlerınden dönüş yaptılar sbarro nerdeyse bir ay olacak sadece dinliyor yardımcı olmak yok

 • Tc Onur F.
  05 Ağustos
  01:20

  Ben bu kadar ilgisiz firma görmedim hala arayan soran yok....