09 Eylül 2013 #2001302

Şaypa Müşterileri Yanıltıyor!

Bursa Namazgah Mh. Çelebi Mehmet Bulvarında bulunan şubede bir problem daha, Mağazanın içinde şöyle bir yazı var "30 TL üzeri gıda dışı alışverişlerde taksit imkanı" hatta altında da hangi kartlara kaç taksit olduğu yazıyor. Bizde bugün 35'lik bir çamaşır deterjanı aldık ve kredi kartımızla taksitle ödemek istediğimizde, bize verilen yanıt aynen şöyleydi.


"Kampanya, Taksitle alışveriş, elektronik ve zücaciye ürünlerinde geçerlidir. O yüzden taksit yapamayız" Yani kampanyaya bakıp ta kendini ona göre ayarlayan aileler. Kredi kartlarıyla taksitle alışveriş yapmak istediğinde Şaypa tarafından yanıltılıyor. Kampanya da taksitle alışverişin neden gıda dışı yazıldığını anlamıyorum.

Ozan 634 Okunma

Cevaplar

  • Şaypa Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli müşterimiz, 30 TL ve üzeri gıda dışı alışverişlerde derken kastımız elektronik, küçük ev aletleri ve züccaciye alışverişlerinizde geçerlidir. Şaypa Pazar adını verdiğimiz iki haftada bir yayınlanan indirim bültenimizde sadece züccaciye ve elektronik aletler ile tekstil ürünleri ve oyuncak gibi gıda dışı ürünler bulunduğundan deterjan gibi bir ürünün taksitlendirme yapılması mümkün olmayacaktır. Yanı sıra gıda ve gıda dışı ürünlerin bir arada bulunduğu genel indirim bültenimizde ise halihazırda "züccaciye, küçük ev aletleri ve elektronik alışverişlerinizde" ibaresi bulunmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön