30 Ağustos 2013

Şaypa Pos Cihazı Arızalı Diyerek Bekletiyor!

Şaypa Namazgah şubesinde son bir yıldır sıklıkla yaşadığım ve hala çözülemeyen bir problemi aktarmak istiyorum. Markette bir dünya alışveriş yaptıktan sonra kredi kartıyla ödeme yapmak için kasaya gidiyorum ve pos cihazındaki bir arızadan dolayı mutlaka en az 30 dk. bekliyorum. Bekletilme esnasında da müşteri olarak bana hiçbir ödeme kolaylığı sağlanmıyor. (Beni araçlarıyla en yakın şubesine götürüp orada ödeme yapayım diyorum. kabul edilmiyor....vb)

Müşteriye doğru bilgi verilmiyor tüm Türkiye'de bağlantı hatası var diyorlar oysaki başka bir şubede pos cihazıyla alışveriş yapıldığını gözümün önünde kasiyer öğreniyor. En azından alışverişin sonunda beklettiğimiz için özür dileriz bile demiyorlar.

Ozan 491 Okunma

Cevaplar

  • Şaypa Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli müşterimiz, Ödeme esnasında kasada yapılan bekletmenin kasti ya da keyfi olmadığını belirtmek isteriz. Sistemsel bazı aksaklıklar/ internet bağlantısının anlık zayıflaması gibi sebeplerden ötürü kartla ödemelerde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bahsi geçen mağaza yöneticilerine gerekli uyarılar yapılmış olup aynı sıkıntıların tekrar yaşanmaması için çaba göstermekteyiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön