Sayannora Güzellik Merkezi Hizmet Alamıyorum.

Mislina Y. |

Kahramanmaraş'ta bulunan Sayannora Estetik ve Güzellik Merkezine Aralık 2013'ten beri gidiyorum. Neredeyse her seansımda "cihazımız bozuk, cihazın başı yandı" gibi bahanelerle karşılaşıyorum. En son seansım mayıs ayındaydı ve o tarihten bu yana cihaz yine bozuk olduğu için gidemiyorum. Ya acilen toparlansınlar ya da paramı geri versinler yoksa hukuki yollara en kısa zamanda başvuracağım.

Orada çalışan elemanların da işlerini iyi yaptıklarını düşünmüyorum. Ne zaman randevu alıp merkeze gittiysem aynı saate verilen 10 müşteri görüyorum ve her seansımda saatlerce beklemek zorunda kalıyorum.

Etiketler :

Hizmet Alamama Personel Bilgi ve Becerisi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 24 Eylül
    03:00

    ÇAĞRI MERKEZİ NUMARAMIZ 444 33 51 ŞİKAYETLERİNİZİ BU NUMARAYA BİLDİRİRSENİZ SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ BİZ YÖNETİCİSİ OLDUĞUMUZ BU ŞİRKETİN MÜŞTERİLERİNİN MEMNUNİYETİNDEN SORUMLUYUZ ANCAK BU BAHSETTİĞİMİZ SORUNLAR PERSONEL KAYNAKLI SİZLERDEN ALDIĞIMIZ ŞİKAYETLER DOĞRULTUSUNDA PERSONEL DEĞİŞİKLİĞİ YAPIYORUZ YAPILAN HİZMETİN MAHREMİYETİ SEBEBİYLE SADECE ŞİKAYET HATTIMIZA GELEN ÇAĞRILARA CEVAP VEREBİLİYORUZ SÖZLEŞMEDE BELİRTTİĞİMİZ GİBİ LÜTFEN ŞİKAYETLERİNİZİ BİZE MEMNUNİYETİNİZİ DOSTLARINIZA BİLDİRİNİZ SAYGILARIMLA