08 Mart 2013

Saturn Teslimat Gecikti!

02.03.2013 tarihinde marmara forum avm saturnden hem ankastre fırın hem de ankastre ocak satın aldık ve teslimatın 08.03.2013 tarihinde yapılması konusunda anlaştık. Daha önce yaşadığım kaynaklı mağaza çalışanlarına teslimatla ilgili bir sıkıntı olup olmayacağını sorduğum kesinlikle olmayacağını zaten teslimatın bir hafta sonra olduğu bu itibarla teslimatın bize göre ayarlanacağı hususunda güvence aldık.


Ancak 08.03.2013 sabah 10:00 da aranarak teslimatın bir sıkıntı!!! nedeniyle yapılamayacağı tarafımıza bildirildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda mağazaya, teslimatçı arkadaşlara ve başka yetkiliye ulaşılamayacağı söylendi. Bu nasıl bir anlayıştır. Saturn bu mallar bugün teslim edilecek.

İlknur 54 Okunma

Cevaplar

  • İlknur10 Mart 2013

    Sayın yetkili hiçbir şey mesajınızda ilettiğiniz gibi değil. Şöyle ki 08.0.2013 saat 21:30 da ancak yetkilileriniz tarafından arandık ve yeni alınan elemanınızın fırını yerinden çıkaramadığı için tarafımıza teslim edilemediğini öğrendik. Sizin gibi bir teknoloji marketi için ne büyük hüsran!!! Kaldı ki, ertesi gün tarafımıza öğlenden sonra teslim edilen fırınımızın tepsilerinden bir tanesinin bize ait olmadığını yani fırına büyük olduğunu gördük ve yine mağaza ile iletişime geçip yenisini rica ettik bu kez arkadaşlarınız çok nazik davrandılar ve tepsiyi hemen 10.03.2013 tarihinde yani bugün tarafımıza ulaştıracaklarını ilettiler. Bugün şu saatte hala tepsi tarafımıza teslim edilmedi ve daha da fenası teslimatçılarınız kendine göre tepsiye bize yarın ulaştıracaklarına karar vermiş durumdalar. Kısacası bir teslimat bu kadar kötü olabilirdi ve bahsettiğiniz müşteri memnuniyeti hususunda bizce sınıfta kaldınız.

  • Saturn Temsilcisi09 Mart 2013

    Sn. Yetkili ; Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize tek müşterimiz gibi hizmet vererek mağazamızdan güler yüzle uğurlamak, %100 müşteri memnuniyetini her müşterimize yaşatmak SATURN hizmet anlayışımızın vazgeçilmez ilkesini oluşturmaktadır. Müşterimizin talebi değerlendirilip ilgili birimlere iletilmiştir. Gerekli aksiyonlar alınacaktır Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İletişim bilgilerimiz: SATURN Müşteri Hizmetleri 0 850 221 1 600 ( Her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasıda ulaşabilirsiniz. ) http://www.saturn.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön