23 Nisan 2013 #1758543

Saturn Sigorta İşe Yaramıyor!

Saturn forum istanbul mağazasından tablet pc aldım ekstra ücret ödeyerek garanti yaptırdım bu ürün bir şekilde çalındı. ilgili mağazaya emniyetten tutanak tutturarak tekrar başvuru yaptım en kısa sürede sms ile bildirim yapılıp ücret ödemesi yapılacağı söylendi. aradan 1 buçuk ay geçmesine rağmen herhangibir cevap alamayınca tekrar gittim.


Yetkili kaydımı dahi bulamadı. daha sonra müşteri hizmetleri arayıp garantinin mağduriyetimi gidermeyeceğini söyledi. çalınma gasp şeklinde zorla alınması gerektiği söyleniyor. çalınma nedir? emniyet bunu belgelemiş fakat firma kabul etmiyor. benden izinsiz habersiz alınan bana ait bir ürün çalınmış olmuyor mu.

Süleyman 126 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman17 Ağustos 2013

  aylar geçti hala bir ses yok firmadan ?

 • Süleyman26 Mayıs 2013

  sürekli otomatik ve klişe mesajlar atıp duruyorsunuz. tüketici hakem heyetine şikayette bulundum heyette sigorta şartnamesindeki eksikliği farketti sanırsam ki ayıplı hizmet sunulduğu kararı ile dava açıldı. birde çağrı merkezinden herzamanki gibi konuyla alakası olmayan ve sorduğum sorulara ilgili birimlere iletildi demekten başka bir cevap veremeyen kişiler arayıp zamanı uzatmaktan ve insanı yıldırıp vazgeçirmeye çalışmaktan başka bir şey yaptığınız yok. ya biri bana çıkıp izah etsin cep teleonu tablet yada netbook tarzı ürünleri insanlar üzerinde cebinde taşımıyormu bunun hangi akla hizmet sigorta kapsaması için kilitli bir dolaptan yada kilitli bir çantadan ve zorla kilidi kırarak alınması gerekiyor. varmı böyle birşey saturnden olaki bir cep telefonu aldınız ve sigorta yaptırdınız cebinize fermuar diktirmeyip yada kilit taktırmadığınız sürece çaldırsanızda sigortanız bir işe yaramayacak. gasp edilmeniz gerekiyor.

 • Saturn Temsilcisi05 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili merciye iletilmiştir. Belirttiğiniz konular üzerinde gerekli iyileştirmeler yapılacaktır. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Saturn Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 221 1 600 Fax: +90 0 850 221 10 60 Email: [email protected] Internet: www.saturn.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

 • Süleyman05 Mayıs 2013

  hep aynı cümleler çağrı merkezi tarafından defalarca arandım. sonuç ilgili birimlere iletildi bizim yapabileceğimiz birşey yok diye. yıldırmak için oyalayıp duruyorsunuz. ya ilgili birimle görüştürün yada benim sorduğum sorulara cevap bile veremeyen çağrı merkeziniz boşuna arayıp durmasın. yetkili bilgili biri ile görüşmek istiyorum.

 • Saturn Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Saturn Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 221 1 600 Fax: +90 0 850 221 10 60 Email: [email protected] Internet: www.saturn.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön