02 Nisan 2013 #1720187

Saturn İade Hakkımı Engellediler!

Sony marka laptop 12 gün içinde 3 arıza verdi. değiştirmek için gittiğimde bana sorunun halledildi denilip aynı laptop tekrar iade edildi ama üç gün sonra tekrardan aynı arıza meydana geldi. çalışanlarınız 15 dakikalık işlemi 1. 5 saatte yapmaya özen gösterdiler.


Haklarımdan mahrum bırakıldım. iade koşullarınızda 14 gün içerisinde sebepsiz yere iade edebilirsiniz denmesine rağmen sebepli biçimde iademi gerçekleştirmek için adeta dil döktüm.


Bunun üstüne tekrar aynı arıza karşısında daha fazla muhatap olmak istemediğim demirören çalışanları yerine marmara forum şubenize gittim ve bir elemanınız değiştirilebilir derken ürüne bir diğeri değiştiremezseniz deyip beni tekrar eli boş gönderdi. daha alalı 12 gün olan bir ürün nasıl olur da bu kadar sorun yaratır.

Can 118 Okunma

Cevaplar

  • Can16 Nisan 2013

    sorun halledildi cevabınızdan 1 hafta sonra aynı sorunu tekrarlamak halletmekse evet halledildi. laptop için yaşadığım sorunları bu sefer cep telefonu için aynı sırayla yaşıyorum. 14 gün dolmadan iade ettim hat takmadım ve bu iade için yeterli sebep olarak sunulmuş bir hakken yine çalışanların saygısız davranış ve konuşmalarına maruz kaldım. ama daha onceden tedbirli olduğum için o anların hepsini ses ve görüntü kaydına aldım. ürün, faturası, iade ediliş tarihini gösterir belge ve görüntü kayıtlarıyla gerekli makamlara başvurumu gerçekleştirdim. bu aşamada durumu belgeleyerek adli makamlara taşıdığımdan umarım benden sonraki müşterilerinizi aynı sebeplerden mağdur etmeye son verir ve bahsettiğiniz %100 müşteri memnuniyeti seviyesine ulaşmak için ilk adımı atmanıza vesile olmuş olurum.

  • Saturn Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn. Yetkili ; Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize tek müşterimiz gibi hizmet vererek mağazamızdan güler yüzle uğurlamak, %100 müşteri memnuniyetini her müşterimize yaşatmak SATURN hizmet anlayışımızın vazgeçilmez ilkesini oluşturmaktadır. Müşterimizin talebi değerlendirilip kendisi ile irtibata geçilmiş ve gerekli bilgilendirilmeler aktarılıp müşteri memnuniyeti sağlanmıştır Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İletişim bilgilerimiz: SATURN Müşteri Hizmetleri 0 850 221 1 600 ( Her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasıda ulaşabilirsiniz. ) http://www.saturn.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön