16 Nisan 2013 #1745875

Saturn İade Hakkım İkinci Kez Engellendi!

Demirören saturn'den aldığım htc marka cep telefonu için memnuniyetsizlik kapsamında iade talebinde bulundum. iade için gerek ve yeter koşul 14 günü aşmaması ve hat takılmamış olması söylendi. bu iki şartı da sağlar halde eksiksiz ve hasarsız şekilde iade ettiğim telefon yetkili servis tarafından herhangi bir sorun teşkil etmediğinden ötürü değişim/iade olmaz cevabı göndererek marmara forum saturn tarafından bana geri verildi.


İade sebebim arıza değil memnuniyetsizlik olarak belirttiğim halde bana arıza olmadığı için iade edilemez yanıtının verilmesi ne kadar dikkatli dinlendiğimi gösterdi. ayrıca serviste telefona yapılan işleme dair ne personelin bir bilgisi yok ve bunu belgeleyememekte.

Can 96 Okunma

Cevaplar

  • Saturn Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Saturn Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 221 1 600 Fax: +90 0 850 221 10 60 Email: [email protected] Internet: www.saturn.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön