Saturn Sigorta İşe Yaramıyor!

Süleyman G. |

Saturn forum istanbul mağazasından tablet pc aldım ekstra ücret ödeyerek garanti yaptırdım bu ürün bir şekilde çalındı. ilgili mağazaya emniyetten tutanak tutturarak tekrar başvuru yaptım en kısa sürede sms ile bildirim yapılıp ücret ödemesi yapılacağı söylendi. aradan 1 buçuk ay geçmesine rağmen herhangibir cevap alamayınca tekrar gittim.

Yetkili kaydımı dahi bulamadı. daha sonra müşteri hizmetleri arayıp garantinin mağduriyetimi gidermeyeceğini söyledi. çalınma gasp şeklinde zorla alınması gerektiği söyleniyor. çalınma nedir? emniyet bunu belgelemiş fakat firma kabul etmiyor. benden izinsiz habersiz alınan bana ait bir ürün çalınmış olmuyor mu.

Etiketler :

Ek Garanti Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman G.
  17 Ağustos
  08:29

  aylar geçti hala bir ses yok firmadan ?

 • Süleyman G.
  26 Mayıs
  07:44

  sürekli otomatik ve klişe mesajlar atıp duruyorsunuz. tüketici hakem heyetine şikayette bulundum heyette sigorta şartnamesindeki eksikliği farketti sanırsam ki ayıplı hizmet sunulduğu kararı ile dava açıldı. birde çağrı merkezinden herzamanki gibi konuyla alakası olmayan ve sorduğum sorulara ilgili birimlere iletildi demekten başka bir cevap veremeyen kişiler arayıp zamanı uzatmaktan ve insanı yıldırıp vazgeçirmeye çalışmaktan başka bir şey yaptığınız yok. ya biri bana çıkıp izah etsin cep teleonu tablet yada netbook tarzı ürünleri insanlar üzerinde cebinde taşımıyormu bunun hangi akla hizmet sigorta kapsaması için kilitli bir dolaptan yada kilitli bir çantadan ve zorla kilidi kırarak alınması gerekiyor. varmı böyle birşey saturnden olaki bir cep telefonu aldınız ve sigorta yaptırdınız cebinize fermuar diktirmeyip yada kilit taktırmadığınız sürece çaldırsanızda sigortanız bir işe yaramayacak. gasp edilmeniz gerekiyor.

 • 05 Mayıs
  11:11

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetiniz ilgili merciye iletilmiştir. Belirttiğiniz konular üzerinde gerekli iyileştirmeler yapılacaktır.

  Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla.

  Saturn Çağrı Merkezi
  Tel.: +90 0 850 221 1 600
  Fax: +90 0 850 221 10 60
  Email: musteri.hizmetleri@media-saturn.com
  Internet: www.saturn.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

 • Süleyman G.
  05 Mayıs
  10:16

  hep aynı cümleler çağrı merkezi tarafından defalarca arandım. sonuç ilgili birimlere iletildi bizim yapabileceğimiz birşey yok diye. yıldırmak için oyalayıp duruyorsunuz. ya ilgili birimle görüştürün yada benim sorduğum sorulara cevap bile veremeyen çağrı merkeziniz boşuna arayıp durmasın. yetkili bilgili biri ile görüşmek istiyorum.

 • 02 Mayıs
  16:38

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla.

  Saturn Çağrı Merkezi
  Tel.: +90 0 850 221 1 600
  Fax: +90 0 850 221 10 60
  Email: musteri.hizmetleri@media-saturn.com
  Internet: www.saturn.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00