19 Ekim 2013

Saturn Personeli Yeterli Bilgi Vermemiş!

Bundan tam 13 gün önce Saturn Demirören'den galaxi not 2 aldım. 2 yıl önce aldığım fotoğraf makinesinden memnun olduğum için hep Saturn Demirören'i tercih ediyordum. 13 gün önce bir adet Note 2 aldım. Alırken 14 gün sisteminizi abi iade, değişim talebin, fiyat farkı olursa hemen gel yardımcı oluyoruz dediler.

Dün gittim, değişim ile yardımcı olmadıkları gibi servise yönlendirdiler. Henüz 2 haftalık bir cihaz için servisle uğraşmak istemiyorum. Keşke o gün orada deneseymişim! Hadi bu durumu web sitenizdeki 14 gün garantisini okuduktan sonra personel bilgisizliği diyebilirim. Ancak dün akşam orada müşteri hizmetlerinde görevli Bayan Personel'in haaa, haaa şeklinde konuşması sizin hatanız.

Gökhan 126 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan01 Kasım 2013

    Satürn tarafından tam 3 kez arandım. En nihayeti'nde mat selefon istediğim halde parlak selefon sattıkları için 29,90 tutarında hediye kartı verdiler ancak bilgisiz personel yüzünden 14 gün dolduğu için ürün arasındaki fiyat farkı iade edilmedi ?. Ve ben sırf personel bilgisi olmayan konu hakkında fikir sahibi olduğu için talep ediyorum ancak ilgilenilmiyor ?

  • Gökhan21 Ekim 2013

    Hiç bir şekilde yardımcı olunmadı. Tecrübesiz personel 14 gün süresini aştırdığı için fiyat farkı alınamadı. Bir başka personel önce "yetkilimle görüştüm yarın gelin ben yardımcı olacağım kalemi değiştirelim" diyerek çağırdı gittik ve spor oldu bize garantiye yönlendirdiler. Daha önce ucuz bir başka telefon aldığımda hemen orada kontrol etmiştim ve arızası var diye direk yenisiyle değiştirilmişti... YANİ İSTENİNCE MÜŞTERİ MEMNUN EDİLİYOR SATÜRN'DE AMA İSTENİNCE

  • Saturn Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.saturn.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 221 1 600 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Saturn Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 221 1 600 Fax: +90 0 850 221 1 060 Email: [email protected] Internet: www.saturn.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön