03 Mayıs 2013

Saturn Personel Kaba Davrandı!

Samsung s4 ararken kardeşim saturn de bulduğunu söyledi gidip incelemek ve almak üzere marmara forumdaki şubesine gittim yaklaşık 5 dakika filan telefonu incelerken arkamdan güvenlik belirdi ve bana telefonu fazla incelemeyip yerine koymamı istedi bende bunun üzerine ben telefonu incelemeden nasıl alacağımı söyledim.

O da bana senin bu telefonu alabilecek paran var mı dedi ne haddineyse benim durumumun nasıl olduğunu bilmediği halde konuştu sonra da laf dalaşına başladı benimle arkasında da oranın personeli arada laf söyleyip karıştı ben bu güvenlik ve personelden şikayetçiyim mağazaya kendime ve kardeşime almak üzere gelmiştim ancak sadece kızıp çıktım bunların değerlendirilmesini istiyorum.

Aytaç 93 Okunma

Cevaplar

  • Saturn Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Saturn Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 221 1 600 Fax: +90 0 850 221 10 60 Email: [email protected] Internet: www.saturn.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön