07 Ağustos 2013

Saturn İade Alınmaması!

29 Temmuz tarihinde Saturn mağazasından bir adet kulak içi kulaklık almıştım. Hijyenik koşullardan ötürü kulaklığı satın almadan önce deneyemeyeceğimi söylediler ve anlayışla karşıladım. Garanti formunu doldurturken kulaklığı geri iade edebilir miyim sorusuna ambalajı ve garanti belgesi ile birlikte getirirsem iade veya değiştirme olarak ürünün alınabileceği söylendi.

5 Ağustos tarihinde ürünü aldığım mağazaya geri döndüm ve üründen memnun olmadığımı ve değiştirmek istediğimi söyledim. Bana kulak içi kulaklığın hijyenik koşullardan ötürü geri alınamayacağını belirttiler. Ben de bana bu durumla ilgili herhangi bir yazılı açıklama yapılmadığını ve bu argümanı kabul etmeyeceğimi söyledim.

Unsal 135 Okunma

Cevaplar

  • Unsal15 Ağustos 2013

    Nazik bir sekilde tarafima geri donus yapilacagini belirten Saturn firmasi maalesef hicbir geri donus yapmamistir. Begenmedigim kulakligim hayirli olsun.

  • Saturn Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Saturn Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 221 1 600 Fax: +90 0 850 221 10 60 Email: [email protected] Internet: www.saturn.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön