09 Eylül 2013

Saturn Bozuk Sattığı Ürünle İlgilenmiyor!

Saturn Demirören İstiklal AVM daha bir hafta önce almış olduğum Acer V3-571G model notbook bilgisayarda piksel bozukluğu var . Yani nootbook bilgisayarımın tam ortasında kırmızı 1 nokta var. Saturn' a aynı ürün ile birebir değişim için gittiğimde ise, bana bizden kaynaklı değil , Acer servisine gönderelim isterseniz, 15, 20 güne gelir dedi.

Ben daha yeni aldığım bir ürünü neden servise gönderiyorum ki . Kaldı ki hani Saturn,' da 15 gün içerisinde şartsız koşulsuz ürün iadesi vardı . Nerede çalışanlar. Zaten bir ayrı vaka sert sert tavırlar. Müşteri anlayışı 0 zaten ben bu konuyla ilgili tüketici haklarıyla da irtibata geçeceğim . Hiç şüphesiz çok tuhaf , yeni bir ürün alıyorsun ve bozuk.

Emre 262 Okunma

Cevaplar

  • Emre 15 Eylül 2013

    saturn teknoloji marketinde gözü sürekli saatte olan ve mesai saatinin bitimini bekleyen personeller olduğu müddetce saturnu birdaha tercih ediceğimi hiç düşünmüyorum ve ben bu sorunlarımı daha henüz çöze bilmiş değilim bundan sonra elecro word,dur benim teknoloji marketim .

  • Emre 11 Eylül 2013

    sayın SATURN VE YETKİLİLERİ / Rica ederim sizlerden bu konuyu bir netliğe kavuşturmanızı önemle rica ederim fakat 14 gün ürün değiştirme tarihi sizler cevap verene kadar biterse bunun sorumluluğu kimde olacaktır buda merak konusudur firmanız değerlendirmeye veya ilgili birime aktarmış olduğu şikayet ürün değişikliği için şikayet tarihinimi yoksa ürün değişim tarihiniz olan 14 gün süremi geçerlidir ? eyer 14 günlük süre geçerli ise benim maduriyetim ve tüketici haklarım ihlal edilmiş sayılmazmı ? en kısa sürede geri dönüş ile yardımcı olursanız size minnettar olurum .

  • Saturn Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.saturn.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 221 1 600 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Saturn Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 221 1 600 Fax: +90 0 850 221 1 060 Email: [email protected] Internet: www.saturn.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön