05 Şubat 2014

Satın Aldığım Telefonun Sorunları Bimeks Tarafından Çözülmedi.

18/12/2011 tarihinde Bimeks'in Dünya Ticaret Merkezi'nde bulunan şubesinden Samsung Galaxy Ace telefonu satın aldım. Telefonum ithalatçı firma servisi tarafından kabul edilmemesinden dolayı 25/11/2013 tarihinde Bimeks'in Forum İstanbul'daki şubesine götürdüm. Telefonum servise alındıktan bir süre sonra beni arayarak şarj olmamasının sebebini kullanıcı kaynaklı olduğu söylendi.

Bu sorunun giderilmesi için 50 TL ödeme yapmam gerektiği, telefonla ilgili diğer sorunlarınsa garanti kapsamında olup çözüleceği söylendi. Gerekli ödemeyi yaptım ve 19 Ocak 2014 tarihinde telefonumu şubeden aldım. Telefonumun kapanıp bazen açılma bazen açılmama sorunu devam ediyor. Ayrıca telefonumun kamerası bozulmuş.

Faruk 180 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 06 Şubat 2014

    Satış sonrası sorunlarımla ilgili Bimeks mağazası bu durumla ilgilenmiyorsa benim Bimeks mağazasına güvenmem için hiç bir sebep kalmamaktadır.

  • Bimeks Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön