27 Ocak 2014

Satıcı Ürünü Göndermedi ve SanalPazar.com Satıcıyı Korudu

2 TL'lik ürün aldım zaten kargosu bu fiyatın 3 katı bana 2 adet lazımdı. Bende ikisini de buradan alayım dedim .Kargo süresi 2-3 gün yazmasına rağmen 10 gün sonra elime ulaştı. Mesajlara cevap vermesi 3-4 gün. Yani tamamen işini yapmayan bir satıcı. Ürün elime ulaştı ama bu seferde 1 tane ulaştı mesaj attım. Yine 2-3 gün sonra cevap geldi o arada bari Sanalpazar'a bildireyim bari dedim.

Cevapta; "Unuttuk, dilerseniz unuttuğumuz ürünü de gönderebiliriz" yazıyordu. Bende istedim haliyle. Ama gönderilmedi. Sanalpazar'a mesaj attım tekrar bana ürünün tekinin ücretini keselim onaylayın diye resmen emredildi. Hata yapan satıcı ama bunun bedelini ödeyen ben oldum yani. Ve hala para hesabıma yatmadı.

Gökhan 121 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz; Öncelikle yaşanan karışıklık ve satıcı üye adına özür dileriz. 12454531 numaralı işleminizde 2 adet aldığınız "BİLEKTEN DESTEKLİ MOUSE PAD " ürünü satıcı üye 1 adetini gönderdiğini görülmektedir. Buna istinaden ürün miktarı 1 olarak revize edilmiştir. Ürünlerinizi satın alır iken SanalPara kullandığınız görülmüştür. Satın aldığınız BİLEKTEN DESTEKLİ MOUSE PAD ürünün bir tanesini SanalPara ile satın aldığınız için cüzdanınıza 2 TL SanalPara iade edilmiştir. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön