Sateen Ürün İncelemesine Giden Gömleğim Yedi Haftadır Gelmedi.

Yasemin E. |

Sateen Sultanbeyli şubesinden aldığım uzun tunik benzeri gömlekte ilk giyimde sağ kolunda yırtılma ve düğme yanında sökülme olunca 08.05.2015 tarihinde​ mağazaya giderek şikayetimi bildirdim. Çalışanlar ürünün incelemeye göndereceklerini belirtip ürün aldılar ve bana telefonla dönüş yapacaklarını bildirdiler. Ve bugün 29.06.2015 tarihinde mağazaya gittiğimde henüz ürünümün gelmediğini söylediler.

Ürünümün hangi aşamada olduğunu sorduğumda da bilgilerinin olmadığını ürünü gönderdikleri firmaya ulaşamadıklarını belirttiler. Çağrı merkezi ile görüştüm ancak geri dönüş olmadı. Basit bir ürün incelemesi 1 ay sürmez diye tahmin ediyordum zira 7 hafta geçti. Lütfen bana yarın geri dönüş yapınız.

Etiketler :

Dikiş Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin E.
  09 Temmuz
  08:10

  Müşteri temsilcisi arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkürler. Yoksa daha fazla bekleyecektim eminim ki. Ürünüm elime ulaşmadı ancak farklı bir ürün ile değişim yaptım.

 • 01 Temmuz
  16:57

  Değerli müşterimiz Yasemin Hanım’ın şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayeti ile ilgili müşterimizle iletişime geçilmiştir. Mağazalarımız ile internet sitemizin işleyişi farklıdır. Müşterimize yardımcı olunabilmesi amacıyla mağazalar genel koordinatörlüğüne konu aktarımında bulunulmuştur. Sateen.com olarak müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem dolayısıyla müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap verilmektedir.

  Çok daha hızlı çözüm için sorun & şikayetlerinizi info@sateen.com.tr adresine mail yolu ile gönderebilirsiniz.
  *Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  http://www.sateen.com.tr
  Çağrı Merkezi --> 0850 736 22 22