28 Ağustos 2015

Sateen İade Kabul Edilmiyor.

13.8.2015' de abiye aldım 17.8.2015 9.50 de teslim edildi daha paketi açıp elime alırken elbise etrafında çevrili kurdele şeklindeki "kopması halinde iade edilemez" etiketi çok özensiz zımba nedeniyle koptu hemen müşteri temsilcisi B***hanıma 17.8.2015 09.54 de bildirildi elbisenin üzerindeki bar-kotlu etikete zarar gelmediği sürece iade edilebileceğini o şekilde göndermemi söyledi, elbise bedeni büyük olduğundan 19.8.2015' te iade edilmiş olup tarafıma iadenin kabul olmayacağı cevabı gelmiştir.

Ne elbisede ne de elbisenin asıl önemli olan bar-kodlu etiketine hiçbir şekilde zarar vermememe rağmen kullanılmış deyip kabul edilmemesi kesinlikle haksızlık sitenin güvensiz olduğunu göstermektedir.

Şengül 2.663 Okunma

Cevaplar

  • Sateen Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli müşterimiz Şengül Hanım’ın şikayeti hakkında, Müşterimiz ile telefonla görüşme sağlanmış durumdadır. Sateen.com ’da iade kabul edilememesi gibi bir durum asla söz konusu değildir. Müşterimizin satın almış olduğu abiye ürünü gönderilen ürünün iade koşullarına uygun olmamasından dolayı kabul edilememiştir. Abiye ürünlerimizde iade koşullarının sağlanabilmesi amacıyla ürünün üzerinde yer alan güvenlik şeridi zımba sistemi ile korunmakta olup , bu şerit kopartıldığı takdirde iade kabul edilemediği belirtilmiş durumdadır. Müşterimiz bu güvenlik şeridini kopardığını belirtmiştir. Yasal olarak iade şartları ve koşulları gereği ürün iade kabul edilebilirlik özelliğini kaybetmiş ve kullanılmış olduğundan dolayı herhangi bir işlem başlatılamamaktadır. Sateen.com olarak iade koşulları doğrultusunda tarafımıza ulaşan iadelerde anında müşterilerimizin talebine uygun şekilde işlem başlatılmaktadır. Çok daha hızlı çözüm için sorun & şikayetlerinizi [email protected] adresine mail yolu ile gönderebilirsiniz. *Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. http://www.sateen.com.tr Çağrı Merkezi --> 0850 736 22 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön