Toplam çözüm sayısı
..
Sas Enerji ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
 

Yeni karşılaştırma

ile

Sas Enerji Saygısız Temsilci Ve Lakayıt Tavır

31163görüntüleme
Orhan
Orhan 25 Ocak 17:36

SAS holding yatırım temsilcisi M***B***  ile yaptığım konuşmanın üzerine bu şikayeti yazıyorum. Her insanda olduğu gibi yatırım yapmadan önce kendisine endişelerimi ilettim doğru düzgün cevaplar vermediği gibi lakayıt tavırları ile beni tahrik edercesine konuşarak beni aydınlatmak yerine yatırım yapmamam gerektiğini belirtti. Çalışmış olduğum sektörde daha iyi kazandığımı ve bence yatırım yapmamın kendisine göre mantıksız olduğunu dile getirdi. Tamam yeni alınan bir karar göre 07/20/2020 yılında sonra veya önce kayıt oluşturanlar boş kayıt olarak anılacak ve sisteme giriş yapılamayacak olduğunu anladım kendisinden ama bu sisteme girmemem gerektiği ya da benim kazancımın iyi olmadı kendisini ne kadar alakadar eder ben olmazsam başkasını sokarım dediğimde ise bana yatırımımın %50 si şirket tarafından kesilerek geri kalan paranın 10 taksitle ödeneceğini söyledi bende böyle bir şey yok ben olmazsam başkası olur dediğimde yap da göreyim diyerek arkasına gülücük ikonu bırakarak cevapladı. Sonrasında ben bunu SAS holding bünyesine bildireceğimi kendisinden şikayetçi olduğumu belirttiğimde lütfen M** B***  demeyi unutmayın diyerek dalgaya almıştır. Böyle büyük bir kuruluşun açıkçası bünyesinde bu kadar lakayıt bir temsilci barındırması hiç hoş değil mesajların tümü bende kayıtlıdır.

Orhan
Orhan25 Ocak 17:36

Resimlerin bazıları yüklenmediği için ikinci defa cevap olarak yolluyorum

13 Yorum

Esra
Esra23 Nisan 23:05
 

Orhan bey bana ulaşabilir misiniz.? Esraa Esraa Facebook hesabım

Hayller
Hayller28 Nisan 02:03
 

İnsgraminiz var mı destek istiyorumda?

 1
Esra
Esra28 Nisan 12:57
 

Instagram adresim "yüzde yüz el emeği"

Esra
Esra28 Nisan 12:58
 

Profilde tramvay ve araçlar var.

Yücel
Yücel2 hafta önce
 

Anlamadığım şey hem yeterli bilgi yok hem de olumlu görüşten çok olumsuz yorum var. Yani ciddiyet adına bir şey göremedim doğrusu siz burada yatırımcımısınız?

Esra
Esra07 Mayıs 01:28
 

Orhan bey bana dönüş yaparsanız konu hakkındaki endişelerinizi gidermenize yardımcı olurum ayrıca, harika bir işe adım atmış olursunuz.

Ömer
Ömer4 hafta önce
 

SAS ne kadar güvenilir sizce

 2
Yücel
Yücel2 hafta önce
 

Bu kadar sağlam bir şirket hakkında bana göre onlarca olumlu yorum olması gerekirken ilk mesaj yazan kişinin görüştüğü kişi bile bu kadar ciddiyetsizse kim bilir şirket ne haldedir tuhaf doğrusu bana niye önerdiler bu şirketi anlamadım🤔

Esra
Esra1 hafta önce
 

Gayet güvenilir, öyle olmasaydı onlarca insan orada olmazdık. Kişilerin tavırları kendilerini bağlar, şirketi değil. Bu konuda içiniz rahat olsun. Bizler iyi ki ve şimdiye kadar neden tanımamışım dediğimiz yerdeyiz. Sizleri de bekleriz 😉

Aziz
Aziz3 hafta önce
 

Peki sonuç nedir para yatırdın da paran mi yandı

Abdullah
Abdullah1 hafta önce
 

Benim birader 2 senedir parasını alıyor aylık düzenli sorun olmadı bende yatirim yapacağım

 1
Abdullah
Abdullah1 hafta önce
 

Baskan Instagram ya da Facebook var mı senin oradan konuşalım bir para yatırdınız mi şirkete

 1
Mert
Mert6 gün önce
 

Orhan bey umutcece1 eğer sorunuz varsa ulaşırsanız her türlü sorunuzu yanıtlayarak aklınızda ki sorunları çözmeye yardımcı olabilirim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Sas Enerji ile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
 

Yeni karşılaştırma

ile