07 Eylül 2013 #1998764

Sarot Termal İstediğim Tarihte Yer Ayarlamadı!

Devremülklerin tarihlerini güya isteğinize göre ayarlıyorlarmış ,ama sizin değil kendi canlarının isteğine göre ayarlıyorlar. Aradım yardımcı oluruz dediler, istediğiniz tarihi seçin dediler bende buna güvenerek ailem adına promosyon bilet aldım ve aradığımda o tarihler dolu bizi ilgilendirmez dediler .


Yardımcı olmak bir yana haksız konumuna getirdiler . Maddi kaybım ve haksız konumuna getirilip ruh sağlığımı bile bozdular. Yıllardır aldığım halde tapu vermedikleri için satıp kurtulamıyorum da malesef . Ama artık Sarot Termal'in adını bile duymak istemiyorum.

Tuba 1.320 Okunma

Cevaplar

  • Tuba11 Ekim 2013

    cevabınız herzamanki gibi saçma ilgiden ve bilgiden fakir bir firmasınız inş. sizin sonunuzda ihlas finansn gibi olur.. benim maddi kaybım artık umrumda değil allah sıhhat verir çalışır kazanırım inş. ama sizin iflas ettiğiniz gün benim en mutlu olduğum gün olucak inş.. çok dua ediyorum sizin için inanın en çok da başınızdaki o insanlar için şu mübarek cuma günü inş. ogünü görmek bana kısmet olur başka hiçbir şey istemiyorum ve beklemiyorum...

  • Sarot Termal Temsilcisi10 Ekim 2013

    Tatil Köyümüzde Devremülklerimizin tarihleri bellidir.Devremülk alan üyelerimiz o tarihlere denk gelen dönemleri tercih ederek devremülk alır ve tatilllerini yaparlar.O açıdan tarihlerin ayarlanması sözkonusu değildir.Ancak becayiş dediğimiz sistemde; eğer döneminizi den gelen tarihi başka bir dönemde tarihte değişiklik yapma isteğinizi en az 1 ay öncesinden bildirmeniz durumunda 15 gün içinde Halkla İlişkiler Birim tarafınıza bilgi vermektedir.Promosyon bilet gibi bir uygulamamız kesinlikle yoktur. İstenilen tarihlerde yer olmaması da ihtimal dahilindedir. Ancak Tatil Köyümüzde bu becayiş sisteminde döneminin dışında farklı tarihlerde tatil yapan üye ya da müşteri sayısı bi hayli fazladır. Kayıtlarımızda adınıza kayıtlı Tatil Köyümüzde devremülk bulunamamıştır.Lütfen Halkla İlişkiler Birimimiz ile irtibata geçip devremülk bilgilerini iletebilirseniz size satış ve tapu işlemleri ile ilgili son durum hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

  • Tuba01 Ekim 2013

    herhangi bir çözüm yada görüşme olmadı..yaptıkları yanlarına kaldı yani:((

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön