31 Mayıs 2013

Sarot Termal Şikayetime Çözüm Yok!

Hiç düşünmediğim bir dönemde hiç beklemediğim vaadler sunulduğu için yatırım amaçlı satın aldım. Ne zaman isterseniz biz alırız garantisi ile satın aldım. Geçen yıl Temmuz ayında doğum yaptım ve maddi olarak sıkıntıya girdiğim için ve ücretsiz izin alarak bebeğimle daha uzun zaman geçirebilmek için devremülkü satmaya karar verdim.Ve o tarihten itibaren görüşmediğim kişi kalmadı diyebilirim. (N. hn, M. bey, A. bey ve en son L. ) Şikayetimin üst yönetim ile paylaşılmasını talep ediyorum.

Fatma 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 11 Ekim 2013

    İşin komik tarafı daha tapu ve vaadedilen seylerin yerine getirilmemesiyle birlikte ikinci devreyi satmak icin arıyorsunuz.Kurum olarak kendinize biraz olsun saygınız varsa mevcut sorunları çözmeden tekrar kendinizi küçük düşürmeyin

  • Sarot Termal Temsilcisi10 Ekim 2013

    Tatil Köyümüzde yer alan taahhütlerin tamamı üyelerimizin hizmetine sunulmuştur. Üyelerimiz tatil süresi içerisinde bütün imkanlardan istifade etmektedir. Özellikle Termal havuzlar, saunalar, özel aile havuzları, buhar odaları, macera duşları, hamamlar ,açık havuzlar fitness salonları, sinema salonları ücretsiz olarak hizmettedir. Devremülkünüzün satış süreci resmen tapu çıkmasından sonra başlaması yasal sürecin gerekliliğidir.Tapu süreci başlamış olup ödemesi bitmiş olan üyelerin tapu almalarında herhangi bir sakınca yoktur. Tapusu çıkmış üyelerin satış süreci başlamış olacaktır. Şirketimizi arayarak tapu durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön