17 Eylül 2013

Sarot Termal Haksız Kazanç Sağlıyorlar!

Geçen hafta Sarot Termal Vadi'de devremülk kiraladık. Müessese olarak zaten memnun kalmadığımız mekanda, bir şoku da çıkış alırken yaşadık. Kaldığımız süre boyunca kazara bulaşıkları makineye yerleştirirken , bir adet kahve fincan tabağı kırdık. Biz duyarlı bir insan olarak bunun üstüne yatmayarak çıkışta kırdığımızı ibraz ettik, ancak ettiğimize pişman olduk. Çünkü bir fincan tabağı için bizden 18 TL kestiler.

En pahalı çeyizlik takımlar bile 100-150 TL iken , Çin Malı bir fincan takımın bir tabağı 18 TL eder mi. Bu kuruma, insaflı davranmamalıymışız. Bu haksız kazançlarını şikayet ediyorum. Hele birde tepsiyi elinizden düşürürseniz vay halinize.

Muhammed 2.765 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed11 Ekim 2013

    İnsanlar kırmasın dökmesin diye yüksek bedelli tutuyorlarmış. Ne yapıyoruz biz, gazinolardaki gibi tabakları üst üste koyup bir birine mi vuruyoruz eğlence için! Bulaşık makinesine yerleştirirken kazara kırıldı. O zaman gereçek bedeli olan kısmı 18 TL'den düşerek paramı iade edin. Nasılsa kırılmama oranını arttırmak için yapılan bir uygulamaymış ya. Fihyatlar zahiriymiş ya...

  • Sarot Termal Temsilcisi10 Ekim 2013

    Öncelikle duyarlı bir müşteri olduğunuz için teşekkür ederiz.Tatil Köyümüzde dairesinden çıkış yapan müşterilerin daire kontrolü yapılır.Eğer mevcut demirbaş listesinde bulunan demirbaşlardan kaybolan,kırılan veya bozulan demirbaş varsa ücreti müşteriden tahsil edilir.Bu ücretlendirme Tatil Köyü Yönetimi tarafından her yıl güncellenmek sureti ile yayınlanır.Tatil Köyümüz emsaller baz alındığından lüx bir tesis olup, daire içlerinde kullanılan ürünler de kalitelidir.Ancak demirbaşlardan alınan ücretlerin yüksek olması kesinlikle dairede tatil yapan insanların daireyi itinalı kullanması gerektiğini ifade etmek maksadıyla ''caydırıcı'' olunması amaçlanmıştır.Bu bağlamda alınan tutar kesinlikle Tatil Köyü yönetimi bütçesine aktarılmaktadır.Bu ödemeler kayıt altına alınmaktadır.Tatil Köyümüzde memnun kalmadığınız hususlar ile ilgili Halkla İlişkiler birimimiz size dönüş yaparak durum hakkında bilgi edinecektir.İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön