07 Mayıs 2013

Sarot Termal Farklı Daire Verilmesi!

5 yıl önce inşaat yeni başlamışken laden ön cepheden 1+1 daire aldım ve inşaat süresi sözleşmede belirtilen tarihte bitmedi. bunu sorun etmedim ve ilk olarak geçen yıl aldığım dairede tatilimi yaptım. bu yıl ise bana farklı daire verildi ve daireniz bu denildi.

Ya arkadaşım satın aldığım daire belli, geçen yıl orası benimdi de bu yıl ne değişti. sırf on daire olarak aldığımdan dolayı Palace dan arka cephe bir yer aldım. inşaat aşamasında her yer boşken neden arka cephe alayım ve hala başlamamış olan Palace dan arka cepheyi seçeyim.

Bu durumun tapu aşamasında değişmemesi durumunda dava açacağımı ve ben dahil arkadaşlarla aldığımız Palace proj. 5 daireyi iade edeceğimize emin olabilirsiniz..

Serdar 1.289 Okunma

Cevaplar

  • Sarot Termal Temsilcisi10 Ekim 2013

    Sözleşmenizde yer alan daire Laden 10 görünmektedir. Sözleşmenizde bu yer ile ilgili kesinlikle bir tahrifat veya karalama sözkonusu değildir. Tesisimiz kısmi olarak açıldığından tatil yaparken ilk yıl başka dairede tatil yapmış olabilirsiniz. Ancak kesinlikle dairenizin değiştirilmesi, talebiniz olmadan mümkün değildir. Dairede konum farkı veya dönem değişikliği gibi konularda dilekçe vermeniz durumunda çalışmalar yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön