16 Nisan 2013

Sarot Termal Fahiş Tapu Masrafı!

Sarot Termalden arayıp 1000 tl ye yakın tapu masrafı talep ediyorlar.Vermemiz gereken para binde yirmi tapu harcı ,onuda yarı yarıya ödememiz gerekir..

Hüseyin 816 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin20 Ekim 2013

    tapu masrafını yatırmayan üyelerin tapu işlemlerine başlanmayacaktır??????? ne demek bu ben istediğim kadar hizmet bedelini almassam size tapu mapu vermem ha..bize ne vaatlar le bu termali sattılar şimdi ne diyorlar..işin başındaki arkadaşların dürüstlüğünü sorgulamak mı gerekiyor acaba..lütfen 10348 kişi birlik olsun gerekli merciilere gerekli başvuruları yapıp hakkımızı arayalım

  • Hüseyin10 Ekim 2013

    Çok yakında kanuni yollara başvurmaktan ve savcılığa suç duyurusu bulunmaktan başka çare bırakmadınız..Umarım diğer üyeler biran önce olayın farkına varırlar.Ne yönetimin nede diğer şahısların böyle bir hakkı yok.Ben gelirim tapumu kendi imkanlarımla alırım,kimseyede hizmet bedeli ödemem.

  • Sarot Termal Temsilcisi10 Ekim 2013

    Tatil Köyümüze ait toplamda 10.348 adet devremülk tapusu dağıtılmaya hazır hale gelmiş olup,koşulları uygun olan üyelere tapu dağıtma işlemi başlamıştır. Tapu işleminin düzenli ve sağlıklı bir şekilde, hukuki bir zeminde yürümesi ve herhangi bir sıkıntıya mahal verilmemesi için Yönetim Kurulu 15-20 kişilik bir grup ile Tapu İşlemi süreci için anlaşmıştır. Özellikle hizmet bedeli bundan ötürü alınmaktadır. Devremülklere ilişkin tapu harcı, dask, yangın sigortası ve hizmet bedeli için tapular çıktığında tüm masrafları gösterir fatura ile beraber tapu ,yönetim planı, devre planı üyelere dağıtımı yapılacaktır. Tapu bedeline esas hesaplanan tüm tutarlar tarafınıza fatura mukabili verilecektir. Tapu masrafları bütün üyeler için aynı şekilde uygulanacak olup, masrafları yatırmayan üyelerin tapu işlemlerine başlanılmayacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön