18 Şubat 2013

Sarot Termal Aldığımdan Düşük Fiyata Satıyorlar!

Ben 2009 yılında Sarot Termal Vadiden bir devremülk almaya karar verdim. Ödemeye başladım. İlk iki sene henüz yapılmadı diyerek bizlere tatil imkanı vermediler. 3. üncü sene ise 2 haftalık tatil hakkımızın yalnızca bir haftasını verdiler. 3. katta ön tarafa bakan daireydi.

Özellikle bize gezdirilip biz beğendikten sonrada satış sözleşmesi yapıldı. Daireyi aldım ve 4. üncü sene geldiğimde bana arka taraf dan bir daire gösterdiler ve sizin daireniz bu dediler. Benim özellikle bakarak aldığım daireyi başkasına vermişler. Sadece bana değil başkalarına da yapılmış. Bu müessesenin yöneticileri hakkında şikayetçiyim.

Muzaffer 1.574 Okunma

Cevaplar

  • Sarot Termal Temsilcisi02 Nisan 2013

    Tatil Köyümüz açılışı geciktiğinden dolayı 2010 yılı ve 2011 yılı Haziran ayına kadar üyeleri farklı bir tatil mekanlarına yönlendirerek sadece aidat ödeyerek tatil yapma imkanı sağlanmıştır. Bu süreçte Şirketimiz ''Müşteri memnuniyeti'' çerçevesinde ciddi bir bedel ödeyerek üyelerimize olan güvenimizi tazelemiş olduk..2011 yılında ise tesisimiz kısmi olarak açıldığında ise her üyeye 1 hafta tatil kullandırımı yapılmıştır. Kalan haftalar ise 2012 yılı sonuna kadar kullandırım yapılmıştır. Bu durum tesis tamamen faaliyete girmediğinden her üyeye farklı bloklardan tatil kullandırma durumunu doğurmuştur. Ayrıca tatil hakkı olsun veyahut olmasın tesiste boş geçen daireler ve Şirketin uhdesinde kalan boş daireler tatil kullanımı yapmak isteyen her üyeye tahsis edilerek kullandırımı yapılmıştır. Bu bağlamda tatil kullanımı ile ilgili bir talebiniz veya bir hakkınız var ise lütfen Halkla İlişkiler birimine başvurarak bu durumdan istifade edebilirsiniz. Devremülk alımı esnasında satış temsilcilerinin size ne şekilde satış yaptığını ancak satış sonrasında Genel Müdürlüğü ile irtibat kurarak veya Satış Ofisi Yönetimine bilgi vererek, anlamamız ve bu duruma ilişkin çözüm sunmamız mümkün olabilmektedir. Bu tür durumlarda sözleşmelerinize ilişkin yapılan incelemelerde eğer ki sözleşme üzerinde bir karalama veya tahrifat sözkonusuysa veya satış temsilcilerinin satış yöntemlerinden kaynaklanan sorunlar var ise de çözümler sunmaya çalışıyoruz.Şirketimiz uhdesinde kalan devremülkler veya üyelerin çeşitli durumlardan ötürü iade ettikleri devremülklerden üyelere bu tür durumlar için sunma sürecimiz devam etmektedir.Dilekçe ile Şirketimize başvuran üyelerimizden, dönem ve daire değişikliğine ilişkin, sorunlarına çözüm bulma süreci devam etmektedir ve bu süreç tapu işlemleri tamamlandıktan sonra da devam edecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön