Sarı Kutu Şikayetleri

(191 şikayet)
Turkcell Logo

Turkcell Sarı Kutu'dan haftalık 500 dk aldım puanım gitti fakat SMS bildirimi almama rağmen dakikaları kullanamıyorum.

11 s
Turkcell Logo

2000-2010 yılları arasında ve 2012’ den günümüze kadar Turkcell abonesiyim. Söz konusu tarih aralıklarına göre Turkcell operatöründeki 15. Senemi doldurdum. Turkcell’ in sürekli reklamını yaptığı Sarı Kutu adlı…

1 g
Turkcell Logo

Turkcell müşterisiyim, Sarı Kutu'dan 3 aylık sosyal internet paketi aldım ve sosyal paketim olmasına rağmen yinede normal internet kotamdan tüketim oldu ve müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi dile getirdim…

1 g
Turkcell Logo

26.04.2017 tarihinde sarı kutudan 5.000 puan karşılığında powerbank talep ettim. Aradan 6 ay geçmesine rağmen powerbank elime geçmedi. Ama puanım hesabımdan almadığım bir cihaz için düşülmüştür.

10 Ekim
Turkcell Logo

Turkcell sarı kutudan aldığım her yöne 1000 dakika paketini onaylayan mesaj gelmesine rağmen kullanamıyorum.

09 Ekim
Turkcell Logo

Turkcell mobil hattımda biriken sarı puanlarla 6 ay kullanım süresi olan Faceboo…

06 Ekim
Turkcell Logo

Turkcell Sarı Kutu'da 10 bin küsur puan var ama hediye olarak hiçbir şey yok. Önceden kumbara, anahtarlık ve bu tür hediyeler oluyordu, şimdi internet paketi dışında hiç bir şey yok. Puanlar boşuna gidiyor.

04 Ekim
Turkcell Logo

Sarı Kutu'dan bir haftalık 500 dakika aldım ancak telefonuma tarifenin onaylandığına dair mesaj gelmesine rağmen hala liralarımdan gidiyor.

28 Eylül
Turkcell Logo

Turkcell otomatik talimatla ödenen ilk faturada 500 Sarı Puan yüklenir yazıyor. İlk ödeme yapılmasına rağmen puan yüklenmedi.

25 Eylül
Turkcell Logo

Turkcell sarı kutudan 3 aylık SMS hakkı yaptım fakat kullanamıyorum ve her SMS hakkım bittiğinde 10 TL karşılığında 250 SMS hakkı almak zorunda kalıyorum SMS hakkım olduğu halde.

22 Eylül

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön