25 Temmuz 2014

Saray Muhallebicisi Eğitimsiz Personel!

Bu akşam nişanlımla birlikte Cevahir Avm Saray Muhallebicisi şubenize gittik. İftara ortalama 20 dk vardı. 2 az tavuk suyu çorba, 2 tavuklu pilav ve peynirli yaz salatası söyledik. İlk önce kullanılmamış kasığın üzerinde birşey gördüğümüzden değiştirilmesini istedik.

Daha sonra masada tuz aradık fakat 2 adet karabiber vardı. Bizde garsondan sadece tuz istedik
fakat sizin üst düzey eğitimli arkadaşınız bize sizinde isteğiniz bitmedi be abi şeklinde söyledikten sonra bize tuz getirdi!

Hiçbir şeye dokunmadan kalktık ve yine sizin üst düzey eğitimli arkadaşınız sağ olsun Avm molunde bizi üst düzey takip ederek yakaladı hesabı istedi. Sorumsuzluk diz boyu kamera kayıtlarında mevcuttur.

Tc 2.384 Okunma

Cevaplar

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı25 Temmuz 2014

    Merkezinizin verdiği cevap değil mağaza müdürünüzün aramak suretiyle verdiği cevaptan dolayı teşekkür ederim. Her zaman böyle aklı selim insanlar firmalara değer katar ve kalitesini yükseltir.

  • Tc25 Temmuz 2014

    Yazınızı okudum teşekkür ederim. Bir daha saray muhallebicisini tercih edeceğimi düşünmüyorum. Etrafımdaki insanlara tavsiye edeceğimi de düşünmüyorum. Bende perakende sektöründe denetim yapıyorum. Özür böyle şablon bir yazıyla dilenmez. Zaten fiyat politikanız pahalı personeliniz de nazlı olduğundan ve hizmet alamadıktan sonra o parayı vermeye ne gerek var.

  • Saray Muhallebicisi Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Saray Muhallebicisi'ni tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Gönderdiğiniz mesaj iletişim (mail) adresiniz üzerinden cevaplanmıştır. Saygılarımızla, Saray Muhallebicisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön