05 Nisan 2014

Sarar'dan Aldığım Pantolonun Rengi Beyazladı.

Babama Sarar'ın kaliteli diye savunduğumdan 1 ay önce pantolon almaya gittik ve 2 kanvas pantolon aldık. Pantolon ilk yıkamada önünde ve arkasında rengi beyazladı tabi ben güvendiğim için Sarar'ın sattığı malın arkasında olacağına güvenim sonsuzdu. Hemde ılık suyla bile yıkanan rengi atan pantolondan sonra zerre kadar güvenim kalmadı.

Ürünü ılık suyla yıkamak mı tüketici hatası soruyorum size bu düpedüz ayıplı mal kalitesiz ürün tüketici hakkımı savunup hakkımı size bırakmayacağım buna emin olun sevgili Sarar firması tüketici hakları mahkemesi hakkımı savunacaktır. Bundan sonrada çok güzel reklamınızı yapacağım. Çevreme ayıplı mal satıyorsunuz diye.

Nezih 355 Okunma

Cevaplar

  • Nezih 11 Nisan 2014

    3 gün giyilipte ılık su ile yıkandıgında beyazlayan pantalon da neresi tükedici hatası eger sürtünmeden dolayı ise neden ılık suyla yıkanınca beyazlıyor.Karşınızda çocukmu var bu sizden aldığım ilk ürün değil ama son oldu ki bi hafta oldu şikayette bulunalı konuyla ilğili dönüş yapma teveccühünde bile bulunmadınız kurumsal şirketmisiniz? En azından bu soruma yanıt alırım ümit ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön