07 Mayıs 2014

Sarar'dan Aldığım Ceket Kızardı.

Sarar'dan bir adet erkek ceket satın aldım. Ceket üç ayda siyah olan rengi kırmızıya dönüştü. Ceket Sarar tarafından incelendi ve tarafıma cevap yazdı. Yazıda ceketin güneş ışığına maruz kaldığı ve terlemeden dolayı üründe renk değişimi olduğunu söylediler. Bit pazarından alışveriş yapmadım marka diye Sarar'dan aldım.

Ürünün kullanma etiketine güneş ışığına çıkılmayacak, gölgede giyinilecek ve asla terlenmeyecek diye yazsalar daha iyi olur. Ben bu ceketi evde robota giydirmek için almadım. İnsan giyecek bunu terleyecekte güneşede çıkacak. Ceketi giyerken yanıma güneşten korunayım diye şemsiye mi alayım. Gerçekten markaya yakışan bir yazı olmuş.

Murat 269 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Mayıs 2014

    hiç bir şey yapımadı ki neyini değerlendireyim

  • Murat07 Mayıs 2014

    Markadan gelen ikinci cevap ve çok ciddiler Sayın murat bey Ürününüzde yoğun güneş ışığına maruz kalma ve terin alkali/asidik etkisinden kaynaklanan renk atma tespit edilmiştir. Ürünlerin gölgede kullanılması gibi birşeyi Sarar değil hiçbir firma söyleyemez ancak çok yoğun güneş ışığına maruz kalmasıyla her üründe renk atma oluşur. Üretimimizde dünya standartlarından geçer değerde olan kumaşlar kullanılmaktadır. Sizin ürününüzün kumaşıda standartlara uygun olduğundan iade yada değişim kabul edilememektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön