05 Ağustos 2014

Sarar'da Gömlek Denemek Yasak mı?

24.07.2014 tarihinde Bursa Kent meydanı Sarar mağazasından 2 adet kot pantolon aldım. Sonra 3 adet gömlek almak istedim. Kabine giderken arkadan bir çalışan büyük bir hırsla ''beyefendi beyefendi gömlekleri denetmiyoruz''diye mağazanın ortasından bağırmaya başladı, neye uğradığımı şaşırdım.

Açık gömleklerden deneyin diye aldığım gömleklerden farklı olan bir gömleği elime tutuşturmak istedi. Ya dedim bu gömlek geniş kesim benim almak istediğim dar kesim. Kaldı ki ben üzerimde duruşuna bakmak,rengi vs yakışıp yakışmadığını görmek istiyorum. Yok beyefendi denetmiyoruz, siz olsanız denenmiş gömleği alır mısınız dedi. Az önce bir sürü insanın denediği kotları bana sattınız ama dedim.

İlker 306 Okunma

Cevaplar

  • İlker05 Ağustos 2014

    günde onlarca çift ayağın girip çıktığı ayakkabıları pantolonları satıyorlar ama gömlek denetmiyorlar, çok ilginç...Ayrıca çalışanlar müşterilerle senli benli konuşuyorlar. Bir gömlek uzatıp ''al şunu dene'' demekten çekinmiyorlar, sanki askerlik arkadaşıyız.Kaldı ki kent meydanı sarar mağazası müdür yardımcısının da pek farkı yok; ''mağazadan Çık dışarı'' diyebiliyor müşteriye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön