05 Eylül 2018
Yorum Yap
#10864174

Sarar'dan Her Mağaza Da Farklı Fiyat Uygulaması.

Mağazalarınızda %50'ye varan indirim var diye reklamlarınız var. Ama içeriye girince mağaza çalışanlarının insafına kalıyorsunuz. Dün Muğla Sarar mağazasından aldığım gömleğin asıl fiyatının 290 TL olduğunu öğrendim ve indirimle 190 TL'ye bana satıldı. Ancak daha sonra internet sitesinden aynı gömleğin %50 indirimde olduğunu ve 145 TL'ye satıldığını öğrendim. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede herhangi bir sebep göstermeksizin her mağazada farklı fiyata satılıyor diye söylendi. Bu nasıl kurumsallıktır anlamadım.
Bir dahaki sefere mağazaya gidip alacağımız ürünleri deneyelim bedenlerini seçelim. Sonra Sarar shoptan indirimli alalım o zaman.

Erman Erman 626 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Erman29 Kasım 2018

    Bravo Sarar şikayetlere bu kadar önem veriyorsunuz. Yaklaşık 3 ay oldu umrunuzda değil. Ne arayan var ne soran. Cevap bile yazamadınız.

  • Sarar Temsilcisi07 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Sarar Giyim ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1944 yılından beri siz değerli müşterilerimize kalite ve şıklığı sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından sizden gelen bu bildirimle ilgili gerekli incelemeler en kısa sürede yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, SARAR GİYİM

Ziyaretçi Yorumları