07 Mart 2017
Yorum Yap
#7966465

Sarar Ürün Değişiminde Yaşanılan Problemler!

Temmuz 2016'da Bornova Forum Sarar mağazasından düğün alış verişi yaptık. Aldığımız gömleği eşim bir defa sadece düğün gecesi giydi ve gömleğin yakası kırmızı oldu. Gömleği hiç yıkamadan mağazaya geri götürdüm. "Değiştirmek istiyorum" dedim. "Biz merkeze göndereceğiz" dediler. Tamam alıp gönderdiler gelen cevapta kumaş alınmadan önce yapılan testler de kumaşta hata olmadığını söylüyorlar. "Peki gömleğin yakası niye boyandı anlamadım" dedim "tekrar gönderilsin" dedim gelen cevapta "yıkanıp boyanmış olabileceğini" söylüyor.


"Ben gömleği yıkamadım kollarından yıkanmadığı belli" dedim. Bu zamana kadar gömlek mağazadaydı aradık diyorlar duymamış olabilirim bir daha aramadılar ve gömlek neredeyse 8-9 aydır mağazada her ne olursa olsun ben kurumsal bir mağazadan alışveriş yaptığımı sanıyordum. Demek ki malı satınca her şey bitiyor acilen değişim yapılmasını istiyoruz.

Nazife Nazife 621 Okunma

Cevaplar

  • Sarar Temsilcisi07 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Sarar Giyim ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1944 yılından beri siz değerli müşterilerimize kalite ve şıklığı sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından sizden gelen bu bildirimle ilgili gerekli incelemeler en kısa sürede yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, SARAR GİYİM

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler