14 Şubat 2018
Yorum Yap
#10130858

Sarar Raflarında Defolu Ürünler Bulunmakta!

27.01.2018 tarihinde İstanbul Vialand AVM'de bulunan Sarar mağazasından almış ve giyer giymez fark edip çıkarmış olduğum gömleğin kolunda dikim hatasından kaynaklı bir defo olduğunu fark edip aldığım mağazaya götürdüm. Gömleğin giyilmiş olduğunu ve değişim yapamayacaklarını ancak bu sorunun dikim hatası olduğunun bariz belli olduğunu belirttiler. Gerekli incelemelerin yapılması için Eskişehir'deki fabrikaya gönderilmesi gerektiğini söylediler Gönderim esnasında özellikle tadilat istemediğimi belirtmeme rağmen. Parasını ödediğim ancak hiç kullanamadığım bu gömlek Fabrikada tadilat yapılarak tarafıma geri gönderilmiş.


Fabrikadan ayıplı olarak çıkarılan ve raflara kadar ulaşan ve sonrasında tadilat gören bu ürünü teslim almak, kullanmak istemiyor, değişim yapılmasını istiyorum. Söz konusu mağduriyetimin giderilmesi konusunda ivedi olarak aksiyon alınmasını rica ediyorum.

Barış Barış 648 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Barış'ın Teşekkür Mesajı19 Şubat 2018

    Şikayetime hızlı ve etkin şekilde dönüş yaptığınız ve değişimi sağladığınız için teşekkür ederim

  • Sarar Temsilcisi15 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Sarar Giyim ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1944 yılından beri siz değerli müşterilerimize kalite ve şıklığı sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından sizden gelen bu bildirimle ilgili gerekli incelemeler en kısa sürede yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, SARAR GİYİM

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler