20 Şubat 2013 #1642713

Sarar Mağazasına Girişi Olmayan Ürünü Değiştirmiyor!

İçerisinde değişim fişi ile babama bir kazak geldi, ürün Akmerkez'deki mağazadan alınmış. Biz Anadolu yakasında ikamet ediyoruz, haliyle buralardan değişmek istiyoruz. İstinye Park mağazası bile bir gezi sırasında ziyaret edildiğinde "elimizde bunun girişi yok, o yüzden alamayız, değiştiremeyiz" gibi bir sebep uydurulmuş.


Başka mağazaları aradığımızda da benzer mantıksızlıkla karşılaşıyoruz. Böyle şey olur mu? Merkezi aradık, hala dönüş yapacaklar, 50 kere ürün ne, ne zaman alındı vs. diye soruyorlar ama sonuç yok. Sisteminizin mantıksızlığından müşteri niye sorun yaşıyor? Bu ürün Malatya'dan alınmış olsa, İstanbul'da hiçbir mağazada girişi yapılmamış olsa, beni Malatya'ya mı yönlendireceksiniz?

Onur 103 Okunma

Cevaplar

  • Onur26 Şubat 2013

    Ürünü Akmerkez'den gidip kendimiz değiştirdik. Bu sırada oradaki mağaza yetkilisi bir itirafta bulundu. Malın giriş yapması yapmaması ile ilgisi yokmuş. Diğer SARAR mağazaları "bayi"ymiş, bayilerin değişim yapmaya yetkisi yokmuşmuş... Yahu hangi çağda yaşıyorsunuz çok merak ediyorum. Bizi merkeze yönlendirdiler, Gebze'de bir yerleri aradık, 50 kere mal ne, kodu ne, bilmemneyi ne diye ahiret sorularını cevapladık. Sonunda merkez Maltepe mağazasından sorunu çözmeyi teklif etti ama biz çok daha kısa sürede Suadiye'den kalkıp Akmerkez'e gidip ürünü değiştirdik. Bir daha SARAR mı? Beni hiç sarmadı... Anca gelen hediyeyi değiştiririm herhalde. Buradaki şikayetleri de okuyunca, ürünlerinin arkasında kesinlikle durmadıkları gibi bir intiba bırakıyor bende. Güya "büyük" olduğunu vurgulamaya çalışan bir marka için 3.sınıf bakkal dükkanı mantalitesi hiç ama hiç yakışmıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön