02 Ocak #9973479

Sarar Mağazası İade Yapmıyor!

27.12.2017 tarihinde İzmir Agora'daki Sarar mağazasından eşim için gömlek aldım. Gömlek kısa geldiği için 3 gün sonra gidip iade etmek istedim. Çünkü istediğim modelde daha büyük bir beden yoktu. Ancak iade alamayacaklarını sadece değişim yapabileceklerini söylediler.


Yaptıklarının kanuna aykırı olduğunu söylesem de ısrarla iade alamayacaklarını söylediler. Sözde iade etme yetkileri yokmuş. Gömleği benden alıp merkeze danışacaklarını söylediler ve 2/1/2018 tarihinde telefonla arayıp tekrar sadece değişim yapabilecekleri söylediler.


Sarar mağazası bu konuda kanunlara aykırı davranmakta ve tüketicinin hakkını hiçe saymaktadır. Sonuna kadar hakkımı aramaya kararlıyım. Bu ciddiyetsiz firmadan bir daha asla alışveriş yapmam.

Ebru 546 Okunma

Cevaplar

  • Ebru09 Ocak

    Göstermelik 'çok ilgiliyiz' mesajı yazmışsınız. Kaç gündür arayan soran ilgilenen olmadı.

  • Sarar Temsilcisi03 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Sarar Giyim ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1944 yılından beri siz değerli müşterilerimize kalite ve şıklığı sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından sizden gelen bu bildirimle ilgili gerekli incelemeler en kısa sürede yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, SARAR GİYİM

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön