10 Mayıs 2013 #1790841

Sarar Hatalı Ürünün Değişiminin Yapılmaması!

Adana optimumdan aynı anda bir siyah birde mavi kot pantolon aldım.İkisini de aynı yıkama koşullarında yıkadım.Mavi kotta hiçbir bozulma olmamasına rağmen siyah kotta yer yer renk değişimi oldu.Durumu mağazaya bildirdim. Mağaza fabrikaya göndereceğini söyledi.


Gelen cevapta kendilerinden kaynaklanan bir sorun olmadığını söylemişler. Fabrikanın yetkili kişilerinin durumu tekrar gözden geçirmesini istiyorum. Aksi durumda tüketici hakem heyetine gideceğim.Koskoca Sarar firması kendi ayıplı malının telafisini bekliyorum.

Sezai 76 Okunma

Cevaplar

  • Sezai03 Haziran 2013

    sarar firmasının yetkilileri ayıplı malınızın telafisini yapmanızı bekliyorum.Ben öğretmenim bütün eğitim camiasına sizi şikayet ediyorum.kötü reklamınızı yapıyorum.ben bir kişi değilim tüm eğitim camiasıyla karşınızdayım.hem eğitim camiasıyım hem halkım.siz sadece sarar olarak tek başinıza kalacaksınız.bir tane kota tenezzül ediyorsunuz.hakkım olanı vermiyorsunuz.

  • Sezai30 Mayıs 2013

    böyle ilgisiz rezil firma görmedim.Tanıdığım tanımadığım bütün memur kesimi esnafa sizin kötü rezil malının arkasında durmayan bir firma olduğunuzu cevap verecek kadar cesaretsiz ve tenezzül etmeyen bir firma olduğunuzu herkese kötü reklamınızı yapıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön