06 Eylül 2017
Yorum Yap
#9347898

Sarar Çalışanın Müşterinin Üzerine Sopa İle Yürümesi!

Buyaka Alışveriş Merkezinde bulunan Sarar mağazasında başıma gelenlerden bahsetmek için bu maili size gönderiyorum. Belki dikkate alırsınız diye.


Buyaka Alışveriş Merkezindeki Sarar Mağazasından alınan damatlığımızı gömlek kolu, beli, ceket omuzları ve pantolon tadilatları için mağaza çalışanı İ** Beye satın aldıktan sonra teslim ettik. Bize tadilat işlemlerinin “1 haftada yapılarak teslim edileceğini” söyledi. Bir hafta sonra Buyaka Alışveriş Merkezinde bulunan Sarar mağazasına gittiğimiz de gömlek ile ilgili işlemlerin yapılmadığını tekrardan prova yapmamız gerektiğini söyledi. Üçüncü kez provasına gittiğimizde tadilat yapılması gereken gömleğimizin yapılmadığını, gömleğin kolunda siyah boya lekesi ve kırış kırış olduğunu gördük. Çalışanınız İ** Beye gömleğin lekeli olduğunu ve ütüsüz gömleği bu şekilde alamayacağımızı söyledik. Sonuçta alınan ürün damatlık olarak.

Seda Seda 1.043 Okunma

Cevaplar

  • Seda12 Eylül 2017

    Herhangi bir dönüş olmadı standartlar cevap göndermeyi bırakın artık

  • Sarar Temsilcisi07 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz, Sarar Giyim ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1944 yılından beri siz değerli müşterilerimize kalite ve şıklığı sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından sizden gelen bu bildirimle ilgili gerekli incelemeler en kısa sürede yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, SARAR GİYİM

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler