30 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10726657

Mall Of İstanbul Sarar Personelinden Şikayetçiyim!

Mall Of İstanbul'da bulunan Sarar mağazasından almış olduğum evrak çantasında oluşan yıpranmadan ötürü tadilat yapılması için aynı mağazaya geri verdim. Bir ay geçti ve bana bu süre zarfında herhangi bir olumlu ya da olumsuz dönüş yapmadılar. Defaten ben arayıp sordum ürünüm ne oldu diye. En son ürününüz iade olmuş mağazamızdan istediğiniz çantayı gelip alabilirsiniz dediler. Gittim aynı çantayı fiyat farkı ile bana satmak istediler. Kabul etmedim. Herhangi bir ürün alabilirsiniz diyorlar. Kabul etmedim. Paramı iade etmelerini istedim. Olmaz dediler. Mall Of İstanbul Sarar'ı buradan herkese şikayet ediyorum. Çalışan hanımefendi üstelik beni yalancılıkla itham etti.

İlhan İlhan 654 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İlhan03 Ağustos 2018

    10726657 no...'lu şikayetim ile alakalı ilginiz için öncelikle Sikayetvar.com'a teşekkürlerimi iletirim. Bahse konu Mall of avm de bulunan Sarar unvanlı iş yerinin bana geri dönüşü aynen şöyle olmuştur. Şirket prosedürü gereği aynı ürünün farklı fiyatı olduğu için fark ödemesi almadan o çantayı veremeyiz. Ya fark ücreti ödeyin ya da gelin paranızı verelim dediler. Paramı geri verecektiniz de neden peki o gün benim ücretimin iadesi talebine olumsuz cevap verdiniz. Karşısınız da çocuk mu var sizin. 50 TL nin hesabını yapan Sarar benim ürünümü almak için mağazanıza geliş gidişlerimdeki masraflarımı ne yapacak acaba. Bu kadar çirkin bu kadar kötü geri dönüşü marka olmuş bir şirkete ben yakıştıramadım. Konu ile alakalı Tüketici Mahkemesi'ne şikayette bulundum. Böyle durumlarda Sarar firmasından çok daha az kurumsal firmaların bile tüketici mağduriyetini nasıl telafi ettiklerine bizzat şahit oldum. Sarar'in ise bu kadar basit bir konuyu bile böylesine prosedür ayaklarına indirme gayreti çok komik. Neyse ben yaşadıklarımı bizzat harfiyen anlattım. Gerisi onların bileceği iş.

  • Sarar Temsilcisi31 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Sarar Giyim ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1944 yılından beri siz değerli müşterilerimize kalite ve şıklığı sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından sizden gelen bu bildirimle ilgili gerekli incelemeler en kısa sürede yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, SARAR GİYİM

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler