26 Nisan
Yorum Yap
#10377801

2 Haftada Deforme Olan Sarar Deri Mont!

Acity AVM Sarar mağazasından 3 Mart'ta aldığım deri montun 2 hafta sonra kollarında deformasyon gördüm. 16 Mart'ta mağazaya götürdüğümde her iki kol kısmında kabarma olduğuna dair tespit yapıldı ve fabrikaya inceleme için gönderildi. Ancak merkezden gelen incele raporunda (26.03.2018-55424) bu bozulmanın montun kollarını 2 hafta boyunca deli gibi sürttüğümden dolayı yıprandığı ve 2 haftada bu deformasyonun normal olduğu tespiti yapıldı.


Hem Çin malları ile negatif yönde yarışan bu kalitesiz ürün için hem de bu kalitesiz hizmet anlayışını satış sonrasına da aktarmayı başardığı için Sarar markasını gönülden tebrik ediyorum. Son olarak montu 2 hafta boyunca değil sadece 2 gün ve normal bir insan gibi giydiğimi belirtmek isterim.

Nizamettin 631 Okunma

Cevaplar

  • Sarar Temsilcisi26 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Sarar Giyim ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1944 yılından beri siz değerli müşterilerimize kalite ve şıklığı sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından sizden gelen bu bildirimle ilgili gerekli incelemeler en kısa sürede yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, SARAR GİYİM

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler