Sarar Sarar Renk Atan İpek Şallarımı Değiştirmedi.

Sevda K. |

Aksaray, Park Site Alışveriş Merkezi'nde bulunan Sarar eşarp dükkanından iki adet saf ipek Sarar salları aldım. Satıcı bayan, bu salların çok özel olduğunu, bunlara her türlü garanti verdiğini söyledi.

Bir defa kullandıktan sonra, her zamanki gibi elde yıkadım. Renkleri attığı gibi, tuhaf lekeler oluştu ve sallar kullanılmayacak bir hal aldılar. Ben farklı markalardan da ipek şal kullanıyorum ve aynı şekilde yıkıyorum, ama böyle bir leke oluşmadı.

Ben salları dükkan sahibine iade ettim ama bir ay sonra eşim gitti ve Sarar kabul etmedi dediler. Halbuki bana telefonla bildireceklerdi. Beni aramadılar. Sarar'ın açıklama mektubunda 06.05.2015 tarihi yazıyor, ama ben ürünü Ağustosta vermiştim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevda K.
  15 Eylül
  18:47

  Sarar müşteri hizmetlerine de şikayetimi yazdım. Ancak cevap gelmedi. Yazıklar olsun...

 • Sevda K.
  12 Eylül
  16:05

  Aksaray, park Site Alışveriş Merkezi'nde bulunan Sarar eşarp dükkanından iki adet saf ipek Sarar şalları aldım. Satıcı bayan,

  bu şalların çok özel olduğunu, bunlara her türlü garanti verdiğini söyledi. Bir defa kullandıktan sonra,
  her zamanki gibi elde yıkadım. Renkleri attığı gibi, tuhaf lekeler oluştu ve şallar kullanılmayacak bir hal aldılar. Ben farklı markalardan da ipek şal kullanıyorum ve aynı şekilde yıkıyorum, ama böyle bir leke oluşmadı. Ben şalları dükkan sahibine iade ettim ama bir ay sonra eşim gitti ve Sarar kabul etmedi dediler. Halbuki bana telefonla bildireceklerdi. Beni aramadılar. Sarar açıklama mektubunda 06.05.2015 tarihi yazıyor, ama ben ürünü Ağustosta vermiştim