12 Eylül 2015

Sarar Sarar Renk Atan İpek Şallarımı Değiştirmedi.

Aksaray, Park Site Alışveriş Merkezi'nde bulunan Sarar eşarp dükkanından iki adet saf ipek Sarar salları aldım. Satıcı bayan, bu salların çok özel olduğunu, bunlara her türlü garanti verdiğini söyledi.

Bir defa kullandıktan sonra, her zamanki gibi elde yıkadım. Renkleri attığı gibi, tuhaf lekeler oluştu ve sallar kullanılmayacak bir hal aldılar. Ben farklı markalardan da ipek şal kullanıyorum ve aynı şekilde yıkıyorum, ama böyle bir leke oluşmadı.

Ben salları dükkan sahibine iade ettim ama bir ay sonra eşim gitti ve Sarar kabul etmedi dediler. Halbuki bana telefonla bildireceklerdi. Beni aramadılar. Sarar'ın açıklama mektubunda 06.05.2015 tarihi yazıyor, ama ben ürünü Ağustosta vermiştim.

Sevda 664 Okunma

Cevaplar

  • Sevda 15 Eylül 2015

    Sarar müşteri hizmetlerine de şikayetimi yazdım. Ancak cevap gelmedi. Yazıklar olsun...

  • Sevda 12 Eylül 2015

    Aksaray, park Site Alışveriş Merkezi'nde bulunan Sarar eşarp dükkanından iki adet saf ipek Sarar şalları aldım. Satıcı bayan, bu şalların çok özel olduğunu, bunlara her türlü garanti verdiğini söyledi. Bir defa kullandıktan sonra, her zamanki gibi elde yıkadım. Renkleri attığı gibi, tuhaf lekeler oluştu ve şallar kullanılmayacak bir hal aldılar. Ben farklı markalardan da ipek şal kullanıyorum ve aynı şekilde yıkıyorum, ama böyle bir leke oluşmadı. Ben şalları dükkan sahibine iade ettim ama bir ay sonra eşim gitti ve Sarar kabul etmedi dediler. Halbuki bana telefonla bildireceklerdi. Beni aramadılar. Sarar açıklama mektubunda 06.05.2015 tarihi yazıyor, ama ben ürünü Ağustosta vermiştim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön