10 Eylül 2013

Sarar Gelmeyen Kemer!

Yaklaşık 1 ay önce İzmit Outlet Center'de bulunan Sarar mağazasına daha önceden almış olduğum fakat 2 kerede deforme olan kemerimi değişim veya tamir amaçlı verdim. Bana ilk olarak pazartesi bilgi verileceği söylendi. Pazartesi geçti, salı ben dönüş yaptım bu seferde cumaya aktarıldı.

Cuma geri dönüş olmadı. Cumartesi ben aradım tekrardan pazartesiye aktarıldı. Bu yaklaşık 1 aydır devam ediyor ve hala çözüme ulaşamadım. Artık kemerden vazgeçtim, Sarar'dan da vazgeçtim. Bu kadar ilgisiz alakasız olunamaz. Malzemeyi satana kadar mı herşey yani.

Osman 88 Okunma

Cevaplar

  • Osman13 Eylül 2013

    Kemer için gerekli olan değişim onaylanmış. Ama oradaki sorumsuz çalışanlardan birisi bana ait olan faturayı bulamadığı için kemerin fiyatı hakkında bilgi sahibi olamadı. Fakat ilginç olan konu ise kafadan bir fiyat salladı dedi 9.90 lık kemerdendir o zaten hep o kemerden geliyor değişim için. Sen koskoca SARAR ( benim için artık öyle değil ) bu şekilde kemer satıyorsun ve de açıklamana bak. Eğerki öyle ise satmayacaksın. Sen SARAR sın bırak o kemeri başkaları satsın. Velasılkelam kemeri almadım almayacağım ama şikayet edebileceğim tüm yerlerede şikayetimi bildireceğim ki görsün millet sarar firmasının sorumsuzluğunu...........................

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön