Sapanca Melis Bungalov ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sapanca Melis Bungalov Yanıltıyor

3.312
Can
Can 25 Ocak 22:38

Hayal ürünü sözde işletme. Instagram'da Sapanca melis bungalov adını, işletme hesabı olarak 0535 609*** numaralı hattı kullanıyorlar. WhatsApp üzerinden işletme hesabı adı altında ilk iletişime geçildiğinde otomatik bir bilgilendirme geliyor, sonrasında seçilen bungalovun müsaitliğine istinaden geri dönüş yapılıyor ve TÜRSAB logolu bir sözleşme iletiliyor. 2 kişi için 2500 TL, sonrasında 10 yaş ve üzeri ilave her kişi için kişi başı 250TL bir fiyat çıkarıyorlar.

Fiyata sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olduğunu belirtip, saatlerini bile söylüyorlar. Sonrasında tek gece konaklamalar için peşin ücret talep ediliyor. Bu ücret ödendikten sonra geri iade yapılacak şekilde ayrıca depozito talep ediyorlar. Eğer süreç devam ederse bir de hasar sigortası talepleri oluyor.

Kısaca mağdur kişi durana kadar sürekli bir para talebi mevcut. Banka hesabı olarak Garanti Bankası'na kayıtlı ' 'E**a***'' isimli hesap kullanılıyor. Bungalovun konumu istendiğinde önce ofisimize gelip sözleşme işlemlerinin tamamlanacağı ve sonrasında bungalova geçileceği söyleniyor. Konum olarak ''Sapanca Hacımercan Köyü'' olan bir lokasyon paylaşıyorlar. Sapanca yaşayan bir arkadaşımı yaptıkları konuşmalar içime sinmediği için bu konuma gönderdim. Konumda belirtikleri gibi bir ofis yok farklı bungalov işletmeleri var. Etraftaki işletmelerden Sapanca melis bungalov adı altında bir yer olmadığını teyit ettik.

Benzer Şikayetler

profile
143
11 Şubat

Sapanca Melis Bungalov  Pişmanlık

Bu hafta 06-02-2023 tarihinde ayarladık. Bizden de aynı şekilde depozito yangın sigortası istediler. Arkadaşımın dedesinin vefat haberi vs. vardı iptal etmek istedik bizi engellediler. 12 bin tl gitti.  

profile
128
02 Şubat

Sapanca Melis Bungalov Art Niyetli

Kesinlikle art niyetli. Önce ödemeyi alıp dekontu attıktan sonra 4187 TL depozito gönderin diyorlar, arayınca da ofise gelin diyorlar ortada ofis yok aradığımda da telefondan gülüp ohh diyorlar. Böyle art niyetliler. Melis Bungalov diye bir yer yok.

profile
397
02 Şubat

Sapanca Melis Bungalov Pişmanlıktır

Instagram üzerinden yer kiraladım fakat cenaze dolayısıyla iptal etmek zorunda kaldım ve engellediler. Kendilerine WhatsApp üzerinden 2 farklı numaradan yazdım Instagram'dan yazdım fakat Instagram üzerinden beni engellediler. 2400 TL para gönderdim paramı iade etmediler. +90535 677**, 0535 609 22*...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Neslihan
Neslihan
 

Maalesef kandırıldığımızı anlasakta oraya gittik, tepeye doğru çıktığınızda etraf ıssızlaşıyor, biz gittiğimizde akşam vaktiydi. Karanlıktı ve 3 kadındık. Telefon ve internetin çekmediği bir alan. Özel mülkiyet diye tellerle çevrilmiş bir yere çıkıyor yol. Nasıl geri döndüğümüzü bilemedik. Bir çok kötü sonuca neden olabilecek bir yerdi!. Dilerim başka insanlar kandırılmadan hesapları kapatılır.