Sapanca Melis Bungalov ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  2 Yorum

Sapanca Melis Bungalov Rezervasyon Yanıltması

5.390
Şengül
Şengül 24 Ocak 15:48

Instagram üzerinden Sapanca Melisa bungalov tatil evleri rezervasyon için iletişime geçtim. 5 kişilik 2 gece 3 gün 5000 TL yarısı peşin dendi *** **** adına IBAN paylaşıldı ve 2500 TL ücret gönderdim ardından 1500 TL depozito istendi muhasebe tarından bilgi teyidi ve rezervasyon oluştura bilmek adına ödemeyi tamamlanmam istendi kalanında girişte ödeyeceğiniz ve ekstra ücret olmadığı işlemi tamamladık sonuçlanır bilgi vereceklerini söylediler. Dönüş olmadı tekrardan kendi iletişim numaramdan irtibata geçtiğinde işlemin askıda olduğunu 1158 hasar sigortası için ödeme istendi vazgeçtiğimi ve iade talep ettiğimi söylediğimde önce parayı yatırmamı ardından da işlemin onaylayıp iptalini gerçekleştireceklerini söylediler tersledikten sonrada 14 gün içinde iade olacağını belirtip ne iade kodu ne bir muhatap var tamamen yanıltıldık.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
143
11 Şubat

Sapanca Melis Bungalov  Pişmanlık

Bu hafta 06-02-2023 tarihinde ayarladık. Bizden de aynı şekilde depozito yangın sigortası istediler. Arkadaşımın dedesinin vefat haberi vs. vardı iptal etmek istedik bizi engellediler. 12 bin tl gitti.  

profile
128
02 Şubat

Sapanca Melis Bungalov Art Niyetli

Kesinlikle art niyetli. Önce ödemeyi alıp dekontu attıktan sonra 4187 TL depozito gönderin diyorlar, arayınca da ofise gelin diyorlar ortada ofis yok aradığımda da telefondan gülüp ohh diyorlar. Böyle art niyetliler. Melis Bungalov diye bir yer yok.

profile
397
02 Şubat

Sapanca Melis Bungalov Pişmanlıktır

Instagram üzerinden yer kiraladım fakat cenaze dolayısıyla iptal etmek zorunda kaldım ve engellediler. Kendilerine WhatsApp üzerinden 2 farklı numaradan yazdım Instagram'dan yazdım fakat Instagram üzerinden beni engellediler. 2400 TL para gönderdim paramı iade etmediler. +90535 677**, 0535 609 22*...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Hatice
Hatice
 

Hemen hemen aynı bir olayı biz de yaşadık. 2000 TL gitti. Sapanca Melis bungalov Instagram sayfasından... Kanuni haklarımızı arıyoruz

Yağmur
Yağmur
 

Merhaba ben de aynı durumdan mağdur oldum. Nasıl bir yol izlemek lazım? Hangi mercilerden şikayet oluşturdunuz?