Sansoku.com Üyeliğimi İptal Ettiremiyorum!

Sibel Ş. |

Cep telefonuma gelen bir mesaja şanssızlık eseri evet demem sonucu, Sansoku.com diye bir siteye gold üye olmuşum. Ancak bu siteden verilen bir adet telefon kullanılmadığı için her hafta cep telefonumdan 7,5 TL ücret alınıyor. Bir türlü iptal ettiremiyorum. Bu üyeliğimin acilen iptal edilmesini ve diğer kullanıcıların bu tip mesajlarda çok dikkat etmelerini rica ediyorum.

Etiketler :

Üyelik Çıkış/İptal Komisyon ve Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  12:32

  Sayın Müşterimiz.
  Sitemize kayıt olurken size gelen SMS'de de, sitemizde ki iletişim sayfamızda da belirtildiği gibi müşteri hizmetleri numaramız 0 312 431 80 80'dir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerimile info@sansoku.com adresinden e-posta ile iletişime geçmeniz mümkündür. Kesinlikle her zaman müşterilerimizin şikayetleri için bize ulaşması durumunda çözüm odaklı bir politika izlemekteyiz. Bu kapsamda bundan sonra meydana gelecek memnuniyetsizliklerinizle alakalı çözümü başka yerlere şikayet ederek değil, doğrudan bizimle iletişime geçerek ararsanız, memnuniyetiniz daha kısa sürede sağlanacaktır.
  Dilerseniz belirtilen müşteri hizmetleri numarasını kendiniz arayabilir, dilerseniz de info@sansoku.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Probleminizin çözümü mutlaka sağlanacaktır.
  Teşekkür ederiz.
  Şans Oku ekibi.

 • Sibel Ş.
  07 Ağustos
  12:42

  halen üyelik işlemini iptal etmediler.